Збір та утилізація твердиз побутових відходів

26 жовтня 2021 року на сесії депутатами селищної ради VIII скликання прийнято рішення №710 Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів Коропецьким ККП у територіальній громаді.
Вони вступлять в дію з 01 січня 2022 року. Кожному домогосподарству буде присвоєно окремий особистий рахунок для здійснення проплат.
Так, тариф на послуги з вивезення ТВП/сміття від населення (комунальні будинки та приватний сектор) складе в сумі 74,19 грн. за 1 м³, а на одного зареєстрованого (фактично проживаючого) жителя 15,52 грн. в місяць виходячи з затверджених норм утворення ТВП 2,51 м³ на одну розрахункову одиницю.
Загальна річна сума договору складе 186, 22 грн/особи.
Середнє домогосподарство із 3-4 осіб буде сплачувати від 558 до 744 гривні в рік або 47-62 грн/місяць.
Діятиме пільговий тариф , який буде визначатись для окремих громадян/окремих домогосподарств під час підписання договору чи його пролонгації.
Сплата може бути помісячною, квартальною, піврічною та річною.
Діятимуть ліміти на вивезення ТВП з домогосподарства - приблизно 200 л. мішок/місяць.
Для одноразового вивезення великої кількості ТВП діє послуга на вивіз причепом, вартість якої визначається місцем розташування - від 200 до 400 грн.

Тариф на послуги з вивезення 1 м ³ твердих побутових відходів для бюджетних організацій - 74.19 грн. за 1 м³ відповідно до розрахункових норм та одиниць,
для небюджетних організацій, приватних підприємств, СПД та інш. - 74.19 грн. за 1 м³ відповідно до розрахункових норм та одиниць на м² розрахункових площ.

Нагадуємо, що у Коропецькій територіальній громаді вивіз сміття (ТПВ) здійснюється ВИКЛЮЧНО транспортом комунгоспу.
Договір на вивіз сміття є обов’язковим для громадян. Не підписання договору або відмова тягне за собою адміністративні покарання (накладання штрафу), згідно @КУпАП  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/80731-10  ст.152: Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів -тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Нагадуємо також, що в громаді впроваджується роздільне сортування сміття (скло, пластик).
Окремі винятки щодо утилізації сміття мешканцями сіл Вербка, Діброва, Садове, де на даний момент не має можливості забезпечити повсюдне і централізоване прибирання та вивіз сміття. Тому закликаємо і просимо мешканців цих населених пунктів відповідально віднестись до вирішення цієї проблеми, утилізувати сміття можливими способами. Найближчим часом зробимо усе можливе для вирішення вивозу сміття у вас.