Тернопільська область, Чортківський район

Коропецька ТГ 2022-2027-СТРАТЕГІЯ

Опитування жителів Коропецької громади в рамках розробки Стратегії розвитку Коропецької ТГ

Ми  готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому у Коропецькій територіальній громаді триває процес написання Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади на 2022-2027 рр. Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні. Результати опитування є важливими для врахування думки мешканців, підприємців, активістів, молоді.Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по життєдіяльності громади. Отримані та оброблені результати будуть використані при розробці Стратегії  на 2022-2027 роки. У разі виникнення запитань  чи  пропозицій пишіть нам: korrada@ukr.net  https://www.facebook.com/koropets.gromada

12:05:48 30.09.2021

Стратегія розвитку громади: дорожна карта.

ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ? Дорожня карта - це не тільки покрокові дії, які необхідно здійснити заради результату, але й інформація про найефективніші інструменти, рекомендації та поради, що допомагають досягнути вимірювального успіху.  Додамо, що власний досвід та розуміння унікальних особливостей громади - це важлива умова для якісної роботи. Крок 1 - збір інформації про населенні пункти громади, потреби і проблеми мешканців. Крок 2 - налагодження спільної роботу громадськості, активізму, представників органу місцевого самоврядування, бізнесу. Формування робочої групи. Крок 3 - розробка стратегії розвитку громади за участі представників робочої групи та експертів, проведення профільних Фокус-груп для напрацювання планів та перспектив, що стануть Стратегією. Крок 4 - забезпечення механізму реалізації стратегії сталого розвитку громади на 2022-2027 рр.

14:07:58 03.09.2021

Наша стратегія. Перші кроки.

На Х черговій сесії 25 серпня 2021 року прийнято рішення за №649 "Про розробку стратегії розвитку Коропецької територіальної громади на період 2020-2027 року".

16:03:54 25.08.2021

Вітальне слово голови громади.

Дорогі краяни!  Коропецька селищна об’єднана територіальна   громада утворена  в рамках адміністративно-територіальної реформи у 2015 році.  В 2020 вона розширилась вклюенням сіл Вістря     та Горигляди.   Розроблення Стратегії розвитку Коропецької   селищної територіальної громади припало на       дуже важливий для органів місцевого   самоврядування час, коли реформа децентралізації знаходиться у найбільш активній фазі: до об’єднаних територіальних громад передається цілий ряд повноважень від державних інституцій, проходить реорганізація різних сфер діяльності громад. Саме тому, в умовах децентралізації дуже важливо правильно визначити стратегічні цілі розвитку громади, визначити ті завдання, реалізація яких покращить якість життя її мешканців. На основі напрацювання Стратегії розвитку, раціонально використовуючи існуючий ресурсний потенціал, інвестиції при активній підтримці бізнесу та громадськості, планується забезпечити формування належної соціальної,  рекреаційно-туристичної та інженерної інфраструктури громади, створити комфортні умови для проживання та відпочинку.

13:31:07 19.08.2021