Реалізація проектів бюджету участі Коропецької громади,2023

✅   Вперше в громаді, завдяки цільовій програмі "БЮДЖЕТ УЧАСТІ" ("Громадський бюджет"), який стартував влітку 2023 року, спільними зусиллями, взаємодії Коропецької селищної ради, Фінансового відділу, відділу ОКМС, автору проєкту-переможця Олександру Луговому та небайдужим людям Коропецької громади, які  голосували за проєкт "АКТИВНЕ ДИТИНСТВО" було придбано інвентар та обладнання на облаштування дитячого майданчика за кошти місцевого бюджету на території Коропецького ліцею ім. М. Каганця..
.✅ Даний проєкт був покликаний сприяти відпочинку дітей на свіжому повітрі, а перерви у школі зробити корисними та активними.
 ⚽🥅💚Координаційна рада громадського бюджету Коропецької селищної ради висловлює слова вдячності всім причетним за підтримку щодо реалізації  даного проєкту! ❗♥️