Тернопільська область, Чортківський район

БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Що робити, якщо арешт накладено на зарплатні виплати?

На підставі постанови виконавця про арешт коштів боржника, банк зупиняє видаткові операції згідно арештованого рахунку боржника в межах суми, на яку накладено арешт, крім випадків, коли арешт накладено без встановлення такої суми ( ст. 59 Закону України «Про банки і банківську діяльність).

08:45:47 17.02.2021

Особливості державної реєстрації прав на земельні ділянки, речові права на які набуто до 1 січня 2013 р.

Державна реєстрація права власності на земельну ділянку, набутого та оформленого в установленому порядку до 1 січня 2013 року, проводиться за умови наявності відповідних відомостей в Державному земельному кадастрі (ст. 29 ЗУ “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”) .

08:44:29 17.02.2021

Реєстрації права власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна

З метою реєстрації права власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна необхідно звернутися до суб’єкт надання адміністративної послуги (державний реєстратор, працівнику центру надання адміністративних послуг).

08:43:26 17.02.2021

Відмова власника земельної ділянки від поновлення договору оренди землі

Після закінчення строку, на який було укладено договір оренди землі, орендар, який належно виконував обов’язки за умовами договору, має переважне право перед іншими особами на укладення договору оренди землі на новий строк (ч.1 ст. 33 ЗУ «Про оренду землі»).

08:41:15 17.02.2021

Вирішення земельних спорів: судовий та позасудовий порядок

Земельні спори — це вид правовідносин, пов'язаних із розв’язанням розбіжностей, які випливають з порушення права власності та права користування земельною ділянкою, а також відводом або вилученням землі, що виникають між власниками землі та землекористувачами, іншими особами, органами місцевого самоврядування та центральним органом виконавчої влади що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

08:40:51 17.02.2021

Особливості відчуження земельної ділянки (паю).

Власники земельних ділянок мають право продавати або іншим шляхом відчужувати земельну ділянку, передавати її в оренду, заставу, спадщину, довірчу власність (ст. 90 Земельного кодексу України).

08:38:18 17.02.2021