Коропецька громада

Тернопільська область, Чортківський район

виконком квітень 2017

 

Україна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОРОПЕЦЬКОЇСЕЛИЩНОЇ РАДИ

 МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

Смт.Коропець                                                                               № 37

«27»   квітня   2017 року

 

Про виконання селищного

бюджету за І квартал 2017 року

 

Заслухавши та обговоривши доповідь головного спеціаліста-головного економіста селищної ради Гордійчук З.М. про  виконання  селищного  бюджету за І квартал 2017 року ,  виконавчий комітет селищної ради,

ВИРІШИВ :                                                                                                    

1.    Звіт про виконання бюджету  селищної ради за І квартал 2017 року                 прийняти до уваги ( додаток №1).

 2.   Апарату  селищної  ради забезпечити організацію наміченої роботи по       виконанню в повному обсязі запланованих джерел доходів до  селищного бюджету, як по загальному так і по спеціальному  фонду.

 1. Провести роботу по вишукуванню додаткових резервів по надходженню коштів до  селищного  бюджету.
 2. Головному бухгалтеру   селищної ради   Рогот Г.З. вести постійний контроль за економним витрачанням бюджетних коштів і інформувати    селищного  голову про стан виконання бюджету по доходах і видатках.
 3. Рішення виконавчого комітету подати на затвердження на чергову сесію селищної ради.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на   Селищного голову Мельника В.І.

 

 

 

 Селищний голова                                      В.І.Мельник

 

Україна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОРОПЕЦЬКОЇСЕЛИЩНОЇ РАДИ

 МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

Смт.Коропець                                                                               № 38

«27»   квітня   2017 року

Про підсумки роботи за І квартал  2017 року

щодо розгляду звернень громадян у 

виконавчому комітеті Коропецької селищної ради

 

     Реалізуючи вимоги Закону України “ Про звернення громадян ”, з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування   конституційного  права  на   звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ”, постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 року №630 « Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконком Коропецької селищної  ради

В И Р І Ш И В :

1. Довідку про підсумки роботи за  І квартал  2017 року щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті  Коропецької селищної  ради взяти до відома (додається).

2. Роботу із зверненнями громадян у виконавчому комітеті  Коропецької селищної  ради оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством.

3.Виконавчому комітету забезпечити безумовне виконання вимог Указу Президента України, відповідних розпоряджень голови  Тернопільської обласної державної адміністрації та   голови Монастириської РДА.

З цією метою:

 - продовжувати роботу щодо забезпечення реалізації конституційного права громадян на письмове звернення та на особистий прийом;

-    задовольняти законні права і інтереси громадян;

-  забезпечити систематичний аналіз та узагальнення звернень для виявлення причин, що їх породжують.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на   Селищного голову Мельника В.І.

 

 

  Селищний голова                                                     В.І.Мельник

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

за підсумками роботи щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті  Коропецькоїселищної ради за І квартал 2017 року

Протягом І кварталу 2017 року виконкомом Коропецькоїселищної ради,   проводилась цілеспрямована робота щодо реалізації вимог Закону України “ Про звернення громадян ”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 “ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування ” 

На виконання пункту 6 вищезазначеного Указу Президента України №109 в окремо відведеному приміщенні проводяться особисті прийоми керівниками виконавчого комітету чотири рази на місяць. З метою створення більш сприятливих умов для громадян організовано практику виїзних прийомів (згідно затвердженого графіку), що є фактично днем відкритого прийому в селах Вербка,Діброва,Садове.

За  три  місяці 2017 року проведено 2 виїзних прийоми у позаробочий час в різних селах, зокрема,  секретарем та в.о.старостами. На особистих та виїзних прийомах громадян беруть участь керівники   структурних підрозділів виконкому, що дає змогу вирішувати питання безпосередньо на місці. Таким чином, створено всі умови для того, щоб кожен громадянин мав змогу висловитись і бути почутим. Виконавчим комітетом Коропецької селищної  ради протягом І кварталу 2017 року розглянуто  53 звернень громадян, з них – 35   письмових,  18- усних звернень, в тому числі, через Урядову гарячу лінію надійшло- 1 звернення. Всього розглянуто 53  питань, порушених у зверненнях.

Слід відмітити, що за звітний період, станом на 31.03.2017 року, видано 564 довідки,надано 201 відповідь на вхідну документацію від організацій та звернень громадян,проведено 62 нотаріальні дії , 75 розглянуто і вирішено 2 відмовлено.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 12.08.2009 року № 898 «Про взаємодію органів виконавчої влади та державної установи "Урядовий контактний центр" та затвердженого Положення про Державну інформаційну систему електронних звернень громадян виконавчий комітет  Коропецької селищної  ради забезпечує оперативне реагування надісланих електронних звернень, що надходять через урядову телефонну «гарячу лінію».

За І квартал  2017 року через Урядову гарячу лінію надійшло 1 звернення, що на   у порівнянні з відповідним періодом минулого року не було жодного.

Аналіз пропозицій, заяв та скарг громадян до виконкому свідчить, що найбільш актуальними є звернення з питань  землекористування - 33 , благоустрою – 2 звернення.

 

 

З питань соціального захисту порушено 18 питань, що на 8  звернень  менше, у порівнянні зі звітним періодом минулого року    від загальної кількості питань.

Мешканці селища  отримують конкретну допомогу і тому звертаються до виконкому з впевненістю, що їм тут допоможуть.

Як показує аналіз виконавської дисципліни, працівники  виконавчого комітету  з особливою відповідальністю та увагою ставляться до розгляду звернень громадян.

Виконавчим комітетом Коропецької селищної ради налагоджена тісна співпраця з   газетою “  Вісті Придністров’я ”. 

Аналіз роботи із розгляду звернень громадян, що надійшли до виконкому, свідчать про необхідність посилення контролю безпосередньо в    структурних підрозділах виконкому для забезпечення виконання Конституції, Закону України «Про звернення громадян», вимог Указу Президента України та доручень голови облдержадміністрації і міського голови.

 

 

 Секретар виконкому                                                  Н.М.Гушпіт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У країна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

        ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  КОРОПЕЦЬКОЇСЕЛИЩНОЇ РАДИ              МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

Смт.Коропець                                                                               № 39

«27»   квітня   2017 року

 

Про затвердження заходів, пов’язаних з 31-ою

 річницею Чорнобильської катастрофи

 на території  Коропецької селищної  ради

 

         Керуючись Конституцією України, ст..40 Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи те, що в Україні   « щорічного  вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції і пам’яті жертв Чорнобиля», виконавчий комітет   Коропецької селищної  ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити  План заходів, пов’язаних з відзначенням 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи по  Коропецькій селищній  раді (додається).

2.Оголосити на території  селищної ради місячник «Дзвони Чорнобиля» з  26 квітня 2017 року по 30 квітня 2017 року.

3. Селищному голові організувати нагородження громадян ,жителів смт. Коропець, сіл Вербка, Діброва та Садове.(список додається).

 4..Керівникам об’єктів  комунальної власності  селищної ради, директорам загальноосвітніх  шкіл забезпечити, в межах компетенції, виконання зазначених у Плані заходів.

6.Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на  селищного голову Мельника В.І.

Селищний голова                                                 В.І.Мельник

Додаток № 1 до рішення виконкому

  селищної ради від « 27 » квітня  2017 р.№  39

ПЛАН ЗАХОДІВ

Пов’язаних з відзначенням 31-ї річниці

Чорнобильської катастрофи по Коропецькій селищній  раді

№  з/п

Найменування заходу

Строки виконання

Відповідальні за виконання

1

Організувати та провести в сільських та селищній бібліотеках та Будинках культури:

- циклу пам’ятних заходів, пов’язаних з 31-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, зокрема, виставки «Чорнобиль в серці болем озветься» літературно-мистецького вечора-реквієму «На Чорнобиль журавлі летіли», виставки літератури, присвяченої 30-річчю Чорнобильської трагедії, ілюстративно-ознайомчої виставки «Крізь Чорнобильську бурю летять журавлята…» та книжкової виставки «Чорна трагедія на кольоровій землі» присвяченої Чорнобильській катастрофі, лекцій в навчальних закладах, літературних вечорів, зустрічей з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, тематичних годин та бесід тощо.

Квітень  2017 р.

 ГринчишинМ.З.,

Винничук М.,

ГаврилишинВ.П.,

Лукасевич В.М.,

Садівський П.С.

2.

Організувати у навчальних закладах проведення тематичних виставок художньої та історичної літератури, експозицій з архівних фото- і художніх матеріалів, що ілюструють події Чорнобильської трагедії, фотовиставки «Наші земляки- учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»;

- підготувати випуски тематичних стіннівок, газет, оформлення тематичних стендів «Біль Чорнобиля з роками не зникає!...», «Чорнобиля  гіркий полин»;

- конкурси малюнків, плакатів, рефератів, творчих робіт, учнівських презентацій, виставок «Чорнобильська трагедія у наших серцях»;

- конкурс віршів «Чорнобиль – пам’яті сторінка»;

- шкільну учнівську екологічну конференцію, пов’язану із 31-ми роковинами Чорнобильської катастрофи;

- тематичні виховні години, уроки-лекції, бібліотечні бесіди:»Чорнобиль – події і наслідки», «Світ про Чорнобиль пам»ятає», «Пам»ятаємо тих, хто врятував», «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС»;

- уроки мужності «За межами можливого»;

- уроки пам»яті «Твій біль Україно – Чорнобиль»;

- бесід «Чорнобиль. Дні випробувань», «Мужність і біль Чорнобиля»;

- перегляд тематичних кінофільмів, документальних фільмів;

- проведення «круглих столів» «Проблеми громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;

-краєзнавчі конференції учнівської молоді «Чорні крила біди».

Організувати проведення зустрічей учнів загальноосвітніх навчальних закладів з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС.

 Проведення днів цивільного захисту в навчальних закладах.

 • Спрямувати роботу клубів, гуртків, комунальних закладів у напрямку виявлення та вивчення невідомих сторінок історії Чорнобильської трагедії.

Протягом 2017 року

 

 

 

 

 

 26 квітня 2017 року

 

 

Квітень 2016 р.

 

 

 

Квітень 2016 р

 

 

 

 

 

 26.04.2016

 

Квітень-травень 2016 року

 

 

 

 

 

 

 

Квітень- грудень 2017 р.

Упродовж 2017 року

 Лукасевич В.М.

Проців Г.З..

3.

Рекомендувати сімейним  лікарям  Коропецької дільничної лікарні

- організувати проведення медичних оглядів учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Розробити відповідні рекомендації для організації їх лікування та оздоровлення.

До 01.10.2017 року

Сімейні лікарі

 

Секретар виконкому                             Н.М.Гушпіт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                          

                                                       У країна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

        ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  КОРОПЕЦЬКОЇСЕЛИЩНОЇ РАДИ              МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

 Смт.Коропець                                                                                            № 40

  «27»   квітня 2017 року

Про затвердження заходів з відзначення

41-ї річниці створення Української Громадської Групи

сприянню виконання Гельсенських угод.

На виконання Указу Президента  України від04 квітня 2016 року № 126/2016 «Про відзначення 41-ї річниці створення Української Громадської Групи сприянню виконання Гельсенських угод»,та заходів з даного питання,від 14.04.2017 року № 0251.02.08.затверджених заступником голови ОДА та  від19.04.2017 року № 02-32/02-13-14. Затверджених заступником голови РДА,керуючись ст.40Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконавчий комітет селищної ради,

ВИРІШИВ:

1.Інформацію про заходи з відзначення в районі 41-ї річниці створення Української Громадської Групи сприянню виконання Гельсенських угодвзяти до відома.

2.Затвердити заходи з відзначення в селищі 41-ї річниці створення Української Громадської Групи сприянню виконання Гельсенських угод,щододається

3.Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на  селищного голову Мельника В.І.

 Селищний голова                                           В.І.Мельник

                                                                                  

 

 

ДОДАТОК

До рішення виконавчого комітету

 Коропецької селищної ради

№  40 від27.04.2017року

ЗАХОДИ

з відзначення в селищі

41-ї річниці створення Української Громадської Групи

сприянню виконання Гельсенських угод

1.Організувати проведення тематичних уроків ,інформаційно-просвітниуцьких угоду закладах культури,та навчальних закладах,присвячених 41-ї річниці створення Української Громадської Групи сприянню виконання Гельсенських угод.                                                                 Вересень-грудень2017 року

                                                              Керівники культури та навчальних закладів

2.Оформити документальні фотовиставки,стенди в музеї,бібліотеках навчальних закладах селища ,приурочені 41-й річниці створення Української Громадської Групи сприянню виконання Гельсенських угод.                                                                                                                                                                                                   Вересень-грудень2017 року

                                                            Керівники культури та навчальних закладів.

3.Запропонувати релігійним організаціям провести в церквах селищі Коропець  та сіл Садове,Вербка поминальні панахиди за загиблими членами   Української Громадської Групи сприянню виконання Гельсенських угод. 

                                                                              Виконавчий комітет                                                                                                                                                                                                      

                                                                               9 листопада 2017р.

 

Секретар виконкому                                                              Н.М.Гушпіт

 

 

 

 

Україна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ  

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  КОРОПЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

27  квітня   2017 року                                                       № 41

Смт.Коропець

Про підготовку та відзначення Дня Перемоги та Днів пам’яті і примирення, присвячених пам’яті жертв Другої Світової війни на території  селищної ради у 2016 році

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження голови Монастириської РДА№ з метою відзначення Дня Перемоги та Днів пам’яті і примирення, присвячених пам’яті жертв Другої Світової війни на території селищної ради у 2017 році, виховання у молодого покоління почуття патріотизму і шанобливого ставлення до історії держави, виконком  Коропецької селищної ради,

ВИРІШИВ

1.Затвердити заходи з підготовки та відзначення Дня Перемоги та Днів пам’яті і примирення, присвячених пам’яті жертв Другої Світової війни на території  селищної ради у 2017 році (додаток № 1).

2. Селищному голові   звернутися з проханням до МХП «Перспектив» для   надання спонсорської допомоги, фінансування заходів (придбання продуктових наборів для учасників бойових дій,інвалідів війни) з підготовки та відзначення Дня Перемоги та Днів пам’яті і примирення, присвячених пам’яті жертв Другої Світової війни на території  селищної  ради у 2017 році.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на   селищного голову Мельника В.І.

 Селищний голова                                                  В.І.Мельник

 

Додаток  № 1  до рішення

виконкому  селищної ради

від «27» квітня 2017 р.

№  41

П Л А Н

з підготовки та відзначення Дня Перемоги та Днів пам’яті і примирення, присвячених пам’яті жертв Другої Світової війни на території селищної ради у 2017 році

1. Провести покладення вінків, квітів до братських могил в населених пунктах смт.Коропець,с.Вербка

Відповідальні:  директори навчальнихзакладів

Терміни:­­ 09 травня 2017 р. о  10.00 год. в смт.Коропець

09 травня 2017 р. о  12.00 год. в селі Вербка

2.Провести у школах конкурси плакатів і малюнків, тематичні уроки, лекції, бесіди з історії війни 1941-1945 років за участю ветеранів війни, походи місцями бойової слави.

         Відповідальні: директори загальноосвітніх шкіл.

         Термін: травень

3.Організувати виставки мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, краєзнавчому музеї,присвячених  Дню Перемоги.

         Відповідальні: завідуючі комунальними закладами культури

         Термін: травень.

4.Забезпечити упорядкування братських могил та привести в належний санітарний стан прилягаючу до них територію.

         Відповідальні: Коропецьке ПТУ-34та КоропецькаЗОШ 1-3ступенів

         Термін до 09 травня 2017 року

5.Організувати відвідування учасників бойових дій, інвалідів, ветеранів Другої Світової війни, та вдів з метою вручення їм  продуктових наборів.

Термін –  до 09 травня 2017 року

6.Забезпечити до свята продуктовими наборами учасників бойових дій на території   ради.

Термін – до 09 травня 2017року

 

Секретар виконкому                             Н.М.Гушпіт

 

 

                                                            

Україна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  КОРОПЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

 МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

 Смт.Коропець                                                                                            № 42

  «27»   квітня 2017 року

Про проведення щорічної Всеукраїнської акції з

благоустрою «За чисте довкілля» та Днів довкілля

на території  Коропецької селищної ради у 2016 році

Керуючись п.п.7 ст.30,ст..33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля та дня благоустрою територій населених пунктів» (зі змінами та доповненнями), на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.03.2017 р. №  90-од «Про  організацію та проведення в районі у 2016 році акції з благоустрою та озеленення», з метою забезпечення в населених пунктах  селищної ради чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодніх і травневих свят, залучення широких верств населення до участі у благоустрої, озелененні і проведенні у належний санітарний стан селища ,сіл  Коропецької   ради, виконавчий комітет селищної  ради

ВИРІШИВ:

1.Провести у квітні-травні 2017 року щорічну акцію «За чисте довкілля» та в її рамках 26 квітня 2017 року – День довкілля.

2.Затвердити план заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан населених пунктів  Коропецької селищної ради та узбіч автодоріг загального користування (Додаток  №1 ).

 

3.Секретарю  ГушпітН.М.. до цього заходу залучити депутатів, широкі верстви населення, молодь.

4.Забезпечити проведення в населених пунктах селищної  ради акції «Чистий четвер»

                                                                                              Термін: щотижнево.

5.Членам виконавчого комітету селищної ради, головам вуличних комітетів провести сходи громадян з питання виконання мешканцями селища та  сіл природоохоронного законодавства та Правил благоустрою та забезпечення чистоти та порядку на території Коропецької селищної  ради.

                                                                       Термін:  квітень-травень   2017 р.

6.Рекомендувати дільничному інспектору Монастириського ВП  Теребовлянського ВП ГУ НП в Тернопільській  області   Бей С.В. , адмінкомісії при  селищній  раді забезпечити притягнення до адміністративної відповідальності осіб, винних в забрудненні територій, порушенні санітарних норм та правил благоустрою  селищної  ради.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на   селищного голову Мельника В.І.

 Селищний голова                                                  В.І.Мельник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

До рішення виконкому             

Коропецької селищної  ради                                                   

                                                                                           27.04.2017 року № 42

 

Схема

закріплення за підприємствами, організаціями лісосмуги

у напрямку  Коропець-Бучач до зупинки с.Садове.

 

 

п/п

Назва  підприємства, організації, установи

Довжина,  м

 

1.

 МХП «Перспектива»

1000

2.

Коропецька селищна  рада

300

3.

Коропецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

800

4.

Коропецьке ПТУ-34

600

5.

Коропецький ліцей-інтернат

1000

6.

Коропецька ДМШ

 400

7.

МПЧ

 600

8.

Культура

 400

9.

Коропецький ясла-садок

 400

10.

ВАТ «Ощадбанк»

 100

11

Жителі с.Садове

500

12.

Відділення зв’язку

100

13

Газ контора   

 500

14

РЕМ

500

     

 

 

                                                                            

 

Секретар                                                                                       Н.М.Гушпіт

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                           

Україна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  КОРОПЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

 МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

 Смт.Коропець                                                                                            №  43

  «27»   квітня 2017 року

Про  розгляд  листа Управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій  Тернопільської ОДА

від 21.03.2017 року № 01-163/03-34 щодо реєстрації

статуту Релігійної  організації   Харизматична 

Релігійна громада Повного Євангелія «Відродження»

          Керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.14 Закону «Про свободу совісті та релігійні організації», наказом Міністерства культури України від 18.04.2012 року №366, на виконання листа  Управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій  Тернопільської ОДА від 21.03.2017 року № 01-163/03-34, з метою недопущення конфліктів релігійних організацій на території селищної ради, враховуючи,що опитані громадяни, які написані у списку присутніх  на зборах релігійної громади повного Євангелія «Відродження», які  було проведено 06 березня 2017 року 4 (четверо) осіб відмовились від своїх підписів, а четверо  з родинних стосунків, виконавчий комітет  Коропецької селищної  ради

В И Р І Ш И В :

1.   Не підтримати реєстрацію статуту  Релігійної  організації   Харизматична  Релігійна громада Повного Євангелія «Відродження» в смст.Коропець Монастириського району Тернопільської області.

 

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  селищного голову Мельника В.І.

 

       Селищний  голова                                              В.І.Мельник

                                                           

Україна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  КОРОПЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

 МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

 Смт.Коропець                                                                                            №  44

  «27»   квітня 2017 року

Про  розгляд  заяви  

Кріслатого Василя Михайловича

з питання   надання  дозволу   на газифікацію

житлового  будинку .

 

            Розглянувши  заяву  Кріслатого Василя Михайловича,   жителя   села Вербка вул.Січових Стрільців,1,   Монастириського   району   Тернопільської   області,  про  надання  дозволу на виготовлення    на  газифікацію   житлового  будинку  який  знаходиться  по вул.Січових Стрільців  №1   в   с. Вербка  Монастириського   району   Тернопільської  області, та керуючись  Законом  України  38   « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», ст..1 п.1. пр..3 ст.3  Закону України  « Про  звернення  громадян» виконком   Коропецької селищної ради

 ВИРІШИВ :

 

 1. Надати  дозвіл гр.  Кріслатому В.М..  на  газифікацію  житлового  будинку, який  знаходиться   по вул. Січових Стрільців, № 1   в   с. Вербка Монастириського   району   Тернопільської  області.

 

 1. Газифікацію житлового  будинку     проводити

          згідно  проектно - технічної  документації.

3.  Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти на селищного голову Мельника В.І..

Селищний голова                                               В.І.Мельник

 

           

                                     

                                                              

У країна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОРОПЕЦЬКОЇ  РАДИ

 МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

 Смт.Коропець                                                                                            № 45

  «27»   квітня 2017  року

Про    використання  номенклатури

справ  селищної  ради на 2017 рік»

                     Згідно статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи»,враховуючи рішення виконкому № 47 від 26.04.2016 року із змінами та доповненнями до номенклатури справ, виконавчий  комітет Коропецької  селищної  ради,

 В И Р І Ш И В

1.  Інформацію  використання  номенклатури справ   селищної  ради на 2017 рік»  прийняти  до  відома. 

2.   Використовувати у роботі у 2017 році  номенклатуру справ селищної ради із змінами та доповненнями ,внесеними рішення виконкому 26.04.2016 року № 47 « Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету селищної ради  «Про затвердження номенклатури справ  селищної  ради на 2016 рік».

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти на селищного голову Мельника В.І.

 

Селищний голова                                               В.І.Мельник

 

 

 

 

                                                             

У країна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОРОПЕЦЬКОЇ  РАДИ

 МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

 Смт.Коропець                                                                                            № 46

  «27»   квітня 2017 року

Про розгляд Акта  Монастириської

райдержадміністрації про результати

перевірки діяльності виконкому

 Коропецької селищної ради із здійснення

ним делегованих повноважень органів

виконавчої влади .

             Відповідно до розпорядження голови  Монастириської райдержадміністрації від  23.13.2017 року №  « Про перевірку  виконавчого комітету  Коропецької селищної  ради  з питань реалізації  делегованих повноважень органів виконавчої влади щодо соціально-економічного розвитку,бюджету,фінансів та цін» комісією райдержадміністрації проводилась перевірка , та вивчення діяльності виконавчого комітету  Коропецької селищної  ради . Перевіркою встановлено , що виконавчий комітет в основному здійснює реалізацію делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до ст. 143 Конституції України та статтей 27 -38 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» .

            Робота виконавчого комітету ведеться відповідно  регламенту  селищної ради, який затверджено рішенням  5 сесії 7 скликання від 17.02.2016 року № 73

            Території  селищної ради займає площу –  69 квадратних кілометрів, населення – 4874 чоловіки.

            На території селищної  ради функціонують загальноосвітня школа І-ІІІ та І-ІІ ступенів, ПТУ-34,ліцей-інтернат,два дошкільні навчальний заклади, дільнична лікарня,п’ять фельдшерський пункт, будинок культури та чотири сільських клуби , бібліотеки ,музей,  відділення зв’язку ,  заклади торгівлі .  

            Структура  селищної ради затверджена рішенням 1 сесії 7 скликання від 10.12.2015 року №    .  В структуру  селищної  ради входить три посади посадових осіб місцевого самоврядування (  селищний голова, секретар  селищної  ради , головний сеціаліст- головний бухгалтер, головний сеціаліст –землевпорядник, головний сеціаліст – економіст,).

            Із чотирьох  посадових осіб жінок – 4, чоловіків – 2, з них мають вищу освіту – 5 осіб , та 1 особа – середньо-спеціальну.

            Робота виконавчого комітету ведеться на основі  річного планування.

            Посадові особи місцевого самоврядування здійснюють свої повноваження згідно з розподілом обов’язків між ними .

            В своїй роботі посадові особи місцевого самоврядування керуються  Конституцією України , законами України « Про місцеве самоврядування в Україні» , « Про службу в органах місцевого самоврядування» , « Про звернення громадян» , Земельним та Бюджетним  Кодексами України , іншими законодавчими  та нормативними документами .

            Відповідно до статті 53 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» засідання виконавчого комітету  Коропецької селищної  ради скликались по мірі необхідності , але не рідше одного разу на місяць .

            Протягом 2016 року та січня - грудень  місяць 2016 року включно на 12 засіданнях виконавчого комітету розглянуто 118 питань , більшість з яких стосуються соціально-економічного та культурного розвитку, благоустрою, утримання в належному стані території населеного пункту, поліпшення життя окремих категорій населення,вирішення проблемних питань, які спрямовані на виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Стаття 27. Повноваження в сфері соціально-економічного і культурного розвитку , планування та обліку

По господарський облік

          Погосподарський облік ведеться відповідно до «Інструкції з ведення по господарського обліку в сільських , селищних , міських радах»,  затвердженої Наказом Держкомстату України від 11.10.2010 року № 418 .

  Усі розділи по господарського обліку заповненні належним чином. Наявні такі форми первинної звітності Ф-1 « Погосподарська книга 2010-2015 рр», Ф- 2 « Список осіб, що тимчасово проживають на території ради», Ф-3 « Алфавітна книга».  Однак у 1 розділі в деяких випадках не повністю заповненні всі пункти.  В селищній  раді встановлено та функціонує автоматизована система обробки інформації місцевих рад на основі по господарського обліку домогосподарств, здійснення обліку, розробки балансу та контролю за рухом землі на території  селищної ради.

           Інформація з по господарських книг в програмне забезпечення АІС і МР занесена повністю.

Стаття 28.Повноваження в галузі бюджету, фінансів і цін

                За період  з січня 2017 року по березень  2017  року до бюджету  селищної ради надійшло всього доходів загального фонду  в сумі 524,9  грн. в тому числі :

               Власних   доходів при плановому річному завданні 3098,55тис.грн., що становить 16,9%,а до плану 2 місяців перевиконання становить 59,1 тис.грн. (112,68 %), якщо є уточнення    то  призначення на 2017 рік затверджуються  селищною радою на сесії.

До кінця року селищна рада по оперативних даних забезпечена з виплати зарплати.

Стаття 30. Повноваження в галузі житлово-комунального господарства,побутового,торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку

        На території  селищної  ради знаходиться   22 магазини,   які обслуговують   населені пункти.

        Оптової торгівлі на території  селищної ради немає. В продовольчому магазині «  Артеміда» , «Ласощі»,  їдальня, «Панна», є ліцензія на право здійснення торгівля алкогольними та тютюновими виробами.

          Виконавчим комітетом селищної ради недостатньо вживаються заходи щодо відкриття в  населеному пункті , основних побутових послуг, а саме: ремонт взуття, послуги перукарні та інші.

         Жителі населеного пункту в повному обсязі забезпеченні телефонним зв’язком.

          Автобусне сполучення з районним та обласним  центром здійснюється щоденного.   

Стаття 31. Повноваження в галузі будівництва

                   Реалізація політики в сфері містобудування та архітектури на території  селищної ради здійснюється відповідно до генерального плану , розробленого  у 1970 році.     

Стаття 32. Повноваження у сфері освіти, охорони здоров’я , культури,

 фізкультури і спорту

Освіта.

               На території сільської ради працює загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів де навчається 260 учнів  та загальноосвітня школа І-ІІ ступенів де навчається 46 учнів і загальноосвітні школи І  ступенів де навчається 16 учнів. В приміщенні школи І-ІІ ступеня функціонує дитячий  дошкільний заклад ,та дитячий ясла-садок, який відвідує 90 дошкільнят. В школі  та дитячому навчальному закладі створені всі необхідні умови для здобуття дітьми освіти. Школа  та ДНЗ повністю забезпечені  кадрами та обслуговуючим персоналом .

               Робота , яка проводиться виконавчим комітетом у галузі освіти , носить цілеспрямований характер, більшість проблемних питань вирішується спільно з дирекцією школи та завідуючою ДНЗ. Буде створено відділ освіти громади. До послуг учнів школи класні кімнати , їдальня , спортивний зал, бібліотека , спортивні споруди. Для всіх дітей 1-4 класів  організоване безкоштовне гаряче харчування за рахунок коштів     місцевого бюджету. В приміщені школи та дитячого навчального закладу вмонтовано внутрішні вбиральні.

Охорона здоров’я

                Надання медичної допомоги жителям здійснюється Коропецькою дільничною лікарнею,поліклінікою, Швидка допомога, фельдшерськими  пунктами, який входить до складу  Коропецької дільничної лікарні. Медичну допомогу населенню надають кваліфіковані працівники.   

                На території  селищної  ради проживають 1 ветерани війни ,  6 – учасники бойових дій, 41- учасники війни.

Культура

                 На території  селищної  ради знаходяться 6 заклади культури :Будинок культури,сільські  клуби та сільські бібліотеки .

          При  сільському клубі  та будинку культури діє  3 клубних формування :  вокальний ансамбль   та інструментальний ансамбль та духовий оркестр «Дікселент».

                  Селищна  бібліотека знаходиться у приміщені   будинку культури , займає 2 кімнати, яка взимку  опалюється.    

Стаття 33. Повноваження у сфері регулювання земельних відносин та

охорони навколишнього природного середовища

                  

      Територія земель населеного пункту  селищної  ради становить  68 км кв.

           На території селищної  ради діє сільськогосподарський виробник –  МХП «Перспектив»» та ОВІС-АГРО  в користуванні якого  ________га ріллі, також орендує землі запасу та резервного фонду  селищної ради площею ____ га .

Стаття 34. Повноваження в сфері соціального захисту населення

         На території селищної  ради проживає 41 ветерани війни в тому числі : 1- інвалід війни ; 6 – учасник бойових дій ; 3 – вдів померлих ( загиблих) ветеранів війни ; 41 – учасників війни . У 2016 році надана субсидія на оплату твердого палива 4 сім’ям.  

            На території  селищної  ради проживає 27 багатодітних сім’ї .

Стаття 38. Повноваження щодо забезпечення законності, правопорядку,

охорони прав , свобод, законних інтересів громадян

                У  селищній  раді посада юрисконсульта відсутня  але передбачена штатним розписом. При підготовці нормативно-правових документів,вирішені повсякденних питань посадові особи місцевого самоврядування отримують юридичну консультацію в юридичні службі райдержадміністрації та районній раді, інших юридичних службах та у спеціалістів району.

               В своїй діяльності посадові особи  селищної  ради керуються Конституцією України, Законами України « Про місцеве самоврядування в Україні» « Про звернення громадян» , Указом Президента України « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення  до органів  державної влади та органів місцевого самоврядування» , Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян, іншими законами України.

                Робота із зверненнями громадян проводиться :  селищним  головою, який проводить розгляд і веде облік звернень, отриманих на особистому прийомі та секретарем  селищної  ради яка веде облік письмових звернень.

               За 2016 рік в журналі зареєстровано  226 звернень громадян на особистому прийомі та за 2016 рік 28 звернень на особистому прийомі.   Більшість звернень стосуються аграрної політики та земельних відносин, транспорту і зв’язку соціального захисту. Виходячи із вище сказаного виконавчий комітет  Коропецької селищної  ради,

 ВИРІШИВ :

 1. Результати перевірки діяльності виконавчого комітету  Коропецької селищної  ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади взяти до уваги .
 2. Розробити та затвердити план заходів по усуненню недоліків виявлених в ході перевірки діяльності виконавчого комітету  Коропецької селищної  ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади (додаються ).
 3. Оформляти рішення засідань виконавчого комітету відповідно до примірної інструкції з діловодства та чинного законодавства.
 4.    Посилити відповідальність посадових осіб місцевого самоврядування за виконанням покладених на них завдань  і повноважень, членів виконкому та керівників установ і організацій територіальної громади за вирішенням її соціально-економічних проблем.

5. Виконання рішення покласти на секретаря сільської ради  Гушпіт Н.М.

 6.   Про хід виконання даного рішення заслухати на засіданні виконавчого комітету у грудні місяці 2014 року.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  селищного голову  Мельника В.І.

 

 

 

 Селищний  голова                                                         В.І.Мельник

 

 

                                                

                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

                                       ДОДАТОК  № 1

до рішення виконавчого комітету

                                                                         № 47 від 27 квітня 2017 року

ПЛАН  ЗАХОДІВ

По усуненню виявлених в ході перевірки недоліків

п/п

Зміст заходів

Виконавець

Термін виконання

1.

На всіх вхідних документах проставляти резолюцію   голови

 Селищний  голова

Постійно

2.

 Активізувати роботу по виконанню делегованих повноважень органу виконавчої влади на місцях

Виконавчий комітет  селищної ради

 постійно

3.

 На засіданнях виконавчого комітету систематично розглядати питання делегованих повноважень органів виконавчої влади,що дасть змогу покращити стан справ на місцях.

Виконавчий комітет  селищної ради

 постійно

4.

 Проаналізувати,переглянути та внести зміни у перспективні плани роботи щодо розгляду на засіданні виконкомів питань в порядку контролю за раніше прийнятими рішеннями.

Виконавчий комітет  селищної ради

 постійно

 

5.

 Забезпечити виконання місцевих програм соціально-економічного та культурного розвитку територій.

Виконавчий комітет  селищної  ради

 Протягом року.

6.

 Посилити контроль за ефективним використанням та охороною земель на території рад та сплатою земельних податків

Виконавчий комітет  селищної ради

постійно

7.

 Систематично провидити аналіз сплати платежів в розрізі платників та строків сплати, вишукувати і залучати додаткові джерела фінансування.

Виконавчий комітет селищної ради

постійно

8.

 Забезпечити  поступлення усіх передбачених платежів в повному обсязі в повному обсязі запланованих сум

Виконавчий комітет селищної ради

Протягом  

9.

 Не допускати заборгованості з виплати заробітної плати,розрахунків за спожиті енергоносії та інші захищені статті.

Секретар  селищної  ради

постійно

 

 

 Секретар                                                            Н.М.Гушпіт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь