Коропецька громада

Тернопільська область, Чортківський район

Цетралізоване вдопостачаня Коропецьким ККП

30 грудня 2021 року на сесії депутатами селищної ради VIII скликання прийнято рішення №896 Про затвердження тарифів  з централізованого водопостачання Коропецьким ККП у територіальній громаді.
Вони вступлять в дію з 01 січня 2022 року. Кожному домогосподарству буде присвоєно окремий особистий рахунок для здійснення проплат.
Коропецький ККП ("комунгосп") просить споживачів вчасно оплачувати послуги централізованого водопостачання та не допускати накопичення боргів. Тим водокористувачам, у кого є заборгованість за 2021 р. та попередні роки потрібно зробити проплати аби не нараховувалась пеня чи накладання штрафів.

Згідно із законами України «Про питну воду» та «Про житлово-комунальні послуги» споживачі зобов’язані своєчасно розраховуватися за спожиті послуги водопостачання відповідно до встановлених тарифів (з лічильником обліку чи без лічильника). Розрахунковим періодом для оплати є календарний місяць. Оплата здійснюється не пізніше 30 числа місяця, наступного за розрахунковим. Плата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показників лічильника або норм споживання.

 Встановлення лічильника є ОБОВ'ЯЗКОВИМ.

 Прохання власникам чи представникам домогосподарств протягом ГРУДНЯ 2021 року для уточнення даних, звірки показників, прибути в адміністртивну кімнату-бугхалтерію ККП (селищна рада).

В випадку не використання води з водогону нотрібно написати заяву - звернення ККП для офіційного припинення та виведення із бази водоспоживачів.

Нагадуємо: від своєчасної оплати за послуги водопостачання залежить безперебійна подача води. Тільки при отриманні своєчасної оплати комунальне господарство може гарантувати стабільне надання послуг.
Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь