Дерев'янна Церква святго Онуфрія у Гориглдах

Дерев'яну церкву під назвою Прсв. Трійці збудували майстри з Гуцульщини на місці давнішої святині. Перша згадка про греко-католицьку парафію с. Горигляди датується ще 1753 роком. Матеріалом для неї були дубові колоди. До 1992 року стіни над опасанням церкви ще були під гонтами. Парафія належала до УГКЦ до 1946 року, а потім храм був зачинений. У 1991 році релігійна громада і церква повернулися в лоно УГКЦ. Тоді ж храм переосвячений на св. Онуфрія.

Церква тризрубна одноверха, з двома входами і прибудованою з півночі до вівтаря ризницею. Зовнішні стіни ошальовані дерев'яною вагонкою, дахи перекрили новою бляхою. Дзвіниця дерев'яна, двоярусна, приземиста. Прицерковну територію оточує невисокий кам'яний мур.