Інвестиційний паспорт Коропецької територіальної громади

Для чого потрібен інвестиційний паспорт?

Децентралізація є однією з найскладніших та радикальних реформ, які проводяться в Україні. Реформа надає громадам більшу владу, але водночас супроводжується адміністративною невизначеністю. Реформа місцевого управління прогресує повільно через брак функціональних та інституційних можливостей місцевого самоврядування. Підтримки місцевої влади (зокрема, громадам) від центральних органів влади недостатньо. Це стосується підходів до створення об'єднаних територіальних громади, які отримують чіткі економічні переваги в процесі децентралізації в умовах відсутності досвіду та складності пошуку якісних проектних менеджерів. Крім того, громади, особливо малі, мають труднощі в із забезпеченням базової якості послуг, в тому числі адміністративних.

Територіальні громади потребують розвитку ключових елементів спільного маркетингу — інвестиційних продуктів та інформаційних матеріалів, які інвестори використовують для прийняття рішень. Важливим напрямком інвестиційної політики територіальної громади, пов'язаного із стратегією соціально-економічного розвитку, є маркетинг інвестиційних можливостей серед потенційних інвесторів. Тому важливо розробити інвестиційний паспорт для інтеграції маркетингової пропозиції громади.

Виклики та рішення

Формування позитивного іміджу територіальної громади

Формування позитивного економічного іміджу територіальної громади та підвищення інвестиційної активності локального бізнесу

Інформування про інвестиційні пріоритети та можливості

За допомогою інвестиційного паспорту потенційні інвестори можуть чітко з'ясувати інвестиційні пріоритети територіальної громади та з'ясувати вичерпний перелік інвестиційних можливостей для інвестування.

Інвентаризація інвестиційних продуктів

в рамках діяльності  здійснюється повна інвентаризація земельних ділянок для здійснення інвестування. Здійснюється збір, аналіз інформацію про приватні та комунальні об'єкти, які можуть виступити в ролі інвестиційно привабливих продуктів.