Дерев'янна церква Успіння Пресвятої Богородиці у Коропці на Перевозі

Дерев’яна церква Успіння Пресвятої Богородиці є найдавнішою спорудою Коропця. Перша згадка про парафіяльний храм датується 1772 роком. Можливо, саме тоді було закладено наріжний камінь, а побудовано і освячено церкву у 1785 році. З часу побудови і до 1946-1947 років храм був греко-католицьким. Вдруге парафія стала греко-католицькою у 1990 році. У 1947-1990 роках храм належав РПЦ. Відновлений у 1992 році.

Церква тризрубна, завершена трьома верхами. Проте споруда увінчана чотирма куполами, оскільки зліва до вівтаря приєднано прибудову, яка теж завершується куполом із хрестом. Розміри вівтаря і бабинця – однакові. Найбільша центральна частина храму – це нава.

Під опасанням стіни оббиті дерев'яними дощечками, над опасанням і восьмериків - листовою бляхою. Дзвіниця двоярусна: перший ярус суміщений з мурованою огорожею, другий - дерев'яний.