A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коропецька громада
Тернопільська область, Чортківський район

Депутати громади

Список депутатів Коропецької селищної ради VIII скликання

ПІП

Дата народження

Партійність

Посада в раді

Посада та місце роботи

Освіта,
телефон

1

Андрущак Ольга Михайлівна

02.08.1966

ВО "Батьківщина"

Голова комісії з питань охорони здоров'я, освіти, культури, молоді і спорту, проблем сім'ї, захисту населення

завідуюча амбулаторією ЗПСМ

Вища,

2

Бугаєнко Ярослав Станіславович

23.11.1996

пп "Євро
солідарність"

 

тимчасово не працює

Вища

3

Васенько Любов Степанівна 24.08.1983

пп "За майбутнє"

Голова комісії з питань промисловості,
підприємництва,
комунальної власності,
розвитку АПК,
транспорту, звязку,
побутового обслуговування та сфери послуг

ФОП середня спеціальна

4

Воверчак Тамара Василівна

24.11.1983

ВО "Батьківщина"

Голова комісії з питань регламенту депутатської д-сті і етики, законності, прав людини, протидії та запобігання корупції, зайнятості населення та роботи ЗМІ

тимчасово не працює

Вища

5

Гуцман Михайло Богданович

14.11.1968

ВО "Батьківщина"

 

ФОП

середня спеціальна

6

Данчук Дмитро Степанович

09.07.1977

самовисуванець,
безпартійний

Секретар селищної ради

 

Вища

7

Дземан Богдан Володимирович

13.09.1974

самовисуванець, безпартійний

 

тимчасово не працює

середня спеціальна

8

Калиняк Ігор Михайлович

 

пп "Голос"

 

учитель, Коропецька ЗОШ

Вища

9

Куриляк Дмитро Євстахович

14.04.1965

"Радикальна партія Ляшка"

 

нічний вихователь, Корппецький ліцей з ПВФП

Вища

10

Луговий Олександр Анатолійович

27.05.1979

самовисуванець, безпартійний

 

механізатор-оператор ПрАТ "Зеррнопродукт МХП" Перспектив

середня спеціальна

11

Людера Іван Михайлович

01.10.1951

пп "Слуга народу"

 

пенсіонер

Вища

12

Мельник Володимир Степанович

14.12.1959

пп "Євро
солідарність"

 

начальник місцевої пожежної команди

середня спеціальна

13

Микити Марія Ярославіна

25.01.1963

"Радикальна партія Ляшка"

 

тимчасово не працює

Вища

14

Мороз Мирослава Михайлівна

21.10.1973

Українська Галицька Партія

 

тимчасово не працює

середня спеціальна

15

Садівський Андрій Петрович

09.12.1978

самовисуванець, безпартійний

Голова комісії з питань будівництва, благоустрою, земельних відносин та охорони НПС, житлово-комунального господарства.
Голова депутатської групи"Об'єднані заради змін"

ФОП

Вища

16

Садівська Світлана Михайлівна

22.01.1980

самовисуванець,
безпартійна

 

заступник директора Коропецька школа мистецтв

Вища

17

Сирота Михайло Михайлович

29.05.1972

самовисуванець,
безпартійний

 

бухгалтер ПТУ-34

Вища

18

Собків Марія Михайівна

07.08.1965

пп "Євро солідарність"

 

листоноша "Укрпошти"

середня спеціальна

19

Тимків Михайло Зіновійович

19.06.1974

самовисуванець, безпартійний

 

ФОП

середня спеціальна

20

Чобіт Степан Володимирович

06.01.1991

пп "Євро солідарність"

 

тимчасово не працює

Вища

21

Шинкарчук Ярослав Іванович

21.04.1955

самовисуванець,
безпартійний

 

Гендиректор ТОВ "Global Air Company"

Вища

22

Яцина Наталія Зіновіївна

24.05.1969

самовисуванець,
безпартійна

 

заступник директора, Коропецька ЗОШ

Вища

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь