Оголошення про звіт селищного голови В.І.Мельника

12 березня 2020 року о 14 год. 00хв. в приміщенні Коропецького селищного будинку культури (малий зал) відбудеться звіт селищного голови Мельника В.І. щодо підсумків роботи Коропецької об'єднаної територіальної громади за 2019 рік.

15:17 05.03.2020

Оголошення про проведення сесії селищної ради

20 грудня 2019 року 0 10.00 год. в приміщенні Коропецької мистецької школи (актовий зал) відбудеться сорок сьома сесія  сьомого скликання Коропецької селищної ради. .На сесію запрошуються депутати сьомого скликання, депутат районної ради,в.о. старости та керівники підприємств Коропецької селищної ради.

17:25 17.12.2019

Повідомлення про засідання виконавчого комітету

18 грудня 2019 року в   приміщенні селищної ради (кабінет селищного голови) відбудеться засідання виконавчого комітету Коропецької селищної ради. Запоршуються члени виконкому, керівники підприємств та організацій.

17:17 17.12.2019