Привітання громаі з Різдвом Христовим!

Нехай з вечерею святою, велично в кожен дім ввійде добро. На щастя диво-колядою благословить святе Різдво! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь Рік добра! Хай колядочка лунає і сніжком хай посіває. Хай Рік Новий несе у кожну хату щастя й радості багато! Здоров'я свім Вашим родинам, нехай Господь Вас береже.  І білий янгол цілу скриню любові й щастя принесе!  Хай буде Різдво це світлим, Ісус усіх благословляє і колядки хай над Коропцем  гучно лунають. Хай між Вами згода буде,а Ісус Вас не забуде! Щоб весело і богато провели Різдвяні свята ! ХРИСТОС  РОЖДАЄТЬСЯ!

23:13 06.01.2019

Святкування ІІІ річниці утворення Коропецької ОТГ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ  КОРОПЕЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!                              ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ                                3-ї річниці утворення Коропецької ОТГ                    Яке відбудеться 29 липня 2018 року  на   території Коропецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Святкування розпочнеться о 16.00 год.    з привітань та концертної програми за участю працівників культури    Коропецької ОТГ  та дітей ношої громади.                о 18.00 год концерт Алли Івашиної, Лауреата всеукраїнських і міжнародних фестивалів. Далі вечір народних гулянь.       У програмі виїздна торгівля (морозиво,води …), атракціони і забави для дітей та інше.                 Приємних та хороших Вам вражень від святкування!

15:46 27.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно зі статтею 45 Закону України „Про запобігання корупції” та ч. 3 ст. 8 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” Ви, як депутати Коропецької селищної ради зобов’язані до 1 квітня 2018 року подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства Декларацію за 2017 рік за формою, що визначається Національним агентством.

10:56 23.03.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Коропецька селищна  рада   оголошує конкурс на заміщення вакантної посади «Начальника відділу освіти  Коропецької  селищної ради».

16:43 29.11.2017

ОГОЛОШЕННЯ!