ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ КОРОПЕЦЬКОЇ ОТГ!

У зв’язку із обмежувальними заходами, введеними в Україні, для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, просимо відвідувачів  Коропецької селищної ради прибувати у приміщення ради лише для вирішення термінових та невідкладних питань.

11:15 18.03.2020

Про підсумки спільного позачергового засідання комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій та виконавчого комітету Коропецької селищної ради

Сьогодні, 12 березня 2020 року  відбулось  спільне позачергове засідання   комісії з питань  техногенної  безпеки та надзвичайних ситуацій та засідання  виконавчого комітету, ухвалено заходи, які буде впроваджено на території Коропецької селищної ради задля убезпечення мешканців від поширення респіраторних захворювань, зокрема вірусу COVID-2019.

12:41 12.03.2020

До відома членів виконавчого комітету та членів комісії техногенного характеру та надзвичайних ситуацій!!!!!!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» , 12 березня 2020 року   о 9.00  в кабінеті селищного голови відбудеться засідання виконавчого комітету  Коропецької селищної ради та комісії  техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій з таким   порядком денним:

22:56 11.03.2020

Увага!!! Термінова інформація

У зв'язку з поширенням короновірусу, усіх жителів нашої громади, які повертаються з-за кордону,  просимо повідомляти про свій приїзд  Коропецьку селищну раду для прийняття подальших мір безпеки, а саме для проведення обстеження на стан здоров'я у закладах медицини.

22:42 11.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ

17  березня 2020 року о 10.00. год. у приміщенні Коропецької мистецької школи відбудеться 49 позачергова  сесія 7 скликання  Коропецької селищної ради, яка не відбулася  13  березня 2020 року. .

15:05 06.03.2020