Тернопільська область, Чортківський район

Про припинення безстрокових договорів з педагогічними працівниками

П.2 ст. 22 у України від 16.01.2020 р. № 463-IX «Про повну загальну середню освіту»  (далі — Закон № 463), який набрав чинності 18.03.2020 р., встановлено, що педагогічні працівники державних і комунальних закладів загальної середньої освіти, які досягли пенсійного віку та яким виплачується пенсія за віком, працюють на основі трудових договорів, що укладаються строком  на один рік

12:13 13.05.2020

Вітаю з Міжнародним днем Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Від імені  селищної  ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з Міжнародним днем Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Це свято об’єднує мільйони людей в усьому світі, для яких допомога іншим стала справою всього життя, покликом серця. Професіоналізм, почуття відповідальності, самовіддана праця, чуйне ставлення до людей, прагнення зарадити у скрутній ситуації, подарувати іншим віру в себе і свої можливості – це визначальні складові заслуженої шани і подяки за щоденну відповідальну працю червонохрестівців.

13:24 08.05.2020

Вітаю з Днем пам'яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани, учасники визвольних рухів, учасники антитерористичної операції та жителі  Коропецької об’єднаної  територіальної громади! Щиро вітаю з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 75 рік відділяє нас від весни 1945 року. 9 травня назавжди закарбувалося в історії нашого народу як день національного тріумфу, перемоги величі братерства. Низько схиляємо голови перед мільйонами загиблих у Другій Світовій війні, віддаємо шану всім, хто воював на фронтах, хто самовідданою працею в тилу наближав довгоочікувану Перемогу. У ці дні, які викликають почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, ми вшановуємо всіх, хто своїм власним життям відстоював Батьківщину, рятував Європу та світ від нацизму, забезпечував для нас, нащадків, мирне і спокійне майбутнє. Від щирого серця бажаю кожному ветеранові здоров'я та довголіття. Нехай у ваших домівках завжди панують порозуміння та достаток, мир і спокій, щастя й благополуччя. З повагою,  секретар селищної ради Наталія Гушпіт

13:20 08.05.2020

Допомога на дітей фізичним особам-підприємцям

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №329 надається допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку.

11:07 08.05.2020

Карантин продовжено

Кабінет Міністрів України вирішив на загальнонаціональному рівні продовжити карантин через коронавірус до травня.

08:36 24.04.2020

Не паліть трави!

У результаті систематичних підпалів сухої трави, дерев та інших біологічних залишків на території населених пунктів Коропецької об’єднаної територіальної громади природному середовищу, життю, здоров'ю людей та екосистемі завдається значна шкода. Знищується тваринний та рослинний світ, загрожує небезпека життю та здоров`ю громадян. Щорічно, з приходом весни, на полях та сіножатях, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. Вогнем знищується не лише сухостій, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і кущів, погіршується якість ґрунтів, що призводить до зниження урожайності. Невинні на перший погляд спалювання можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей. Закликаємо вас не палити суху траву та не наражати на небезпеку власне здоров’я та життя оточуючих! Спалювання трави, листя та інших відходів, особливо у весняний та осінній період, призводить до забруднення повітря. Це, у свою чергу, призводить до збільшення випадків захворювання дихальних шляхів у населення. Також нагадуємо, що є законодавча база, яка забороняє будь-яке спалювання, будь-яких видів відходів на території населеного пункту, яка приймається з метою створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного благополуччя населення та забезпечення належного контролю за благоустроєм та санітарним станом громади. Помилковою є думка, що спалювання відмерлої рослинності є корисним для відновлення природи. Втім, таке спалювання немає жодного позитивного ефекту, навпаки – це бомба сповільненої дії, яка найбільше шкодить тим, хто його палить Звертаємося до жителів громади, якщо ви стали свідком підпалу, зробіть, по можливості, фото та відео фіксацію правопорушення та повідомте у поліцію про порушення законодавства України.

09:32 21.04.2020