Рішення сесії №896 від 30 грудня 2021 року.

Дата: 13.01.2022 14:14

КОРОПЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ЯТНАДЦЯТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ

VIII   СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Від 30 грудня 2021 року                                                                              №896

смт. Коропець

Про затвердження тарифів

з централізованого водопостачання

Корпецьким ККП

Розглянувши лист Коропецького ККП від 15.11.2021 року  про встановлення тарифу на централізоване водопостачання з доданими до неї матеріалами та економічно обґрунтованими розрахунками тарифу, керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», наказом Мінрегіону від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити тарифи на послуги централізованого водопостачання, згідно поданих розрахунків (додаток1- структура тарифів):

-        Для населення – 21,29 грн.

-        Для бюджетних установ – 22,02 грн.

-        Для інших установ 25,19 грн.

2. Начальнику Коропецького комбінату комунальних підприємств Гарасимів Марії Володимирівні:

2.1 Повідомити споживачів послуг про зміну тарифів в терміни обумовлені законодавством.

2.2 У разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі проводити перерахунки згідно умов договору зі споживачами згідно умов договору зі споживачами про надання водопостачання.

3. Дане рішення підлягає опублікування на офіційному сайті селищної ради та вступає в дію з 01 січня 2022 року.

4. Рішення сесії №1075 від 16 квітня 2019 року «Про затвердження тарифів на послуги централізованого постачання холодної води Коропецьким ККП» втрачає чинність 31 грудня 2021 року.

5. Координацію роботи за виконанням цього рішення покласти на начальника ККП, контроль за виконанням - на постійну комісію з питань будівництва, благоустрою, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, житлово-комунального господарства.

Селищний голова                                                     Микола Тимків
переглянути за посиланням - https://koropecka-rada.gov.ua/docs/1119535/