Комунікаційна стратергія

Дата: 21.04.2023 14:02

Спілкування і праця – базові інструменти розвитку людського суспільства. Ефективна комунікація заради продуктивної спільної праці у громаді – головна ціль стратегічного планування, що закладене в даному документі.

Комунікаційна стратегія Коропецької територіальної громади має на меті сформувати ефективну інформаційну взаємодію між місцевим самоврядуванням та жителями територіальної, - представниками організацій громадянського суспільства, окремими мешканцями та бізнесом; популяризувати стратегічні цілі громади, імплементувати їх у різні сфери життєдіяльності територіальної громади.
А також:

• підвищити туристичний, інвестиційний потенціал територіальної громади;
  • пришвидшити вирішення нагальних економічних та соціальних питань мешканців об’єднаної громади;
  • об’єднати, інтегрувати різні соціальні групи мешканців, населені пункти територіальної громади в цілісну спільноту
  • підвищити соціальний капітал громади.

Завдання комунікаційної стратегії:

• налагодити зворотній зв'язок (взаємодію) між місцевим самоврядуванням та цільовими групами, зацікавленими у практичному впровадженні проектів, спрямованих на підвищення економічного та соціального добробуту громади та її мешканців, а також на розвиток у населених пунктах громади громадянської культури, що ґрунтується на взаємоповазі та суспільному діалозі;
  • запровадити, посилити промоцію Коропецької територіальної громади, що мають стратегічне бачення розвитку, реалізують конкретні проекти в інтересах громади та дослухаються в цьому до думки мешканців.
    переглянути за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1TX0O9c2oazmtgfq2CZo8rpmuzHp0HEtO/view?usp=share_link