Наша стратегія. Перші кроки.

Дата: 25.08.2021 16:03

На Х черговій сесії 25 серпня 2021 року прийнято рішення за №649 "Про розробку стратегії розвитку Коропецької територіальної громади на період 2020-2027 року".

Документ за посиланням https://koropecka-rada.gov.ua/docs/905958/
Він передбачає:

1. Розробку Стратегії розвитку Коропецької територіальної громади на період 2022-2027 рр.

2. Утворення  Робочої груиу з розроблення Стратегії розвитку, як консультативно-дорадчий орган при виконавчому комітеті Коропецької селищної  ради.

3. Затвердження Положення про Робочу групу.

4. Затвердження  складу Робочої групи.

Робочій групі у чотирьох місячний термін з дати утворення забезпечити розроблення та організацію всебічного обговорення Стратегії розвитку. Після обговорення затвердити Проект Стратегії розвитку громади на сесії селищної ради за основу. До кінця календарного 2021 року внести поправки та доповнення, після обговорення і затвердження у профільних депутатських постійних комісіях, рекомендувати для затвердження вцілому,  забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті селищної ради матеріалів щодо Стратегії розвитку громади, з метою поширення інформації щодо підготовки Стратегії розвитку та залучення громадськості до всебічного її обговорення, членам робочої групи оперативно надавати інформацію для її розміщення на веб-сайті.