Коропецький обласний ліцей-інтернат З ПВФП

VFL.RU - ваш фотохостинг

13 жовтня 2017 року у Коропецькому ліцеї-інтернаті відбулись урочистості  з нагоди складання клятви ліцеїстами 10-х класів.

На урочистості  з нагоди цієї події прибули:

Отець-декан Михайло та отець Степан, Голова Монастириської райдержадміністрації Бойко Степан Іванович, працівники служби безпеки в Тернопільській області, районне братство УПА, секретар Коропецької селищної ради Гушпіт Н.І., випускники закладу, курсанти військових вузів, батьки.

На урочистому заході,  спрямованому  на виховання в учнів любові до рідної землі, України, поглиблення патріотичних почуттів, зі словами вітань до ліцеїстів звернулися Отець-декан Михайло  та отець Степан, в.о. начальника ліцею Плаксій М.Я. та інші запрошені гості, а також мати ліцеїста 10-В класу Семчишина Дмитра.

Після складання клятви о 13.00 год. ліцеїсти взяли участь у загально селищних урочистостях з нагоди 75-ї річниці утворення УПА.