УВАГА! ВЕСНЯНА КАМПАНІЯ ЩОДО ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ЛИСИЦЬ

Дата: 21.05.2024 16:48

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області повідомляє, що на виконання вимог протоколу № 1 від 13.03.2024 Держаної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України, щодо організації проведення компанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу у 2024 році з урахуванням Закону України від 24.02.2022 №2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», протоколу Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській обласній військової адміністрації від 26.03.2024 року № 2-2024 22-23 травня 2024 року на території громади буде проведена весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу методом наземного розподілу принад з вакциною.

Для розповсюдженням вакцини у кожній територіальній громаді створені робочі бригади до складу яких входять представники Головного управління Держпродспоживслужби в області, державної служби ветеринарної медицини, органів місцевого самоврядування, Національної поліції, лісового та мисливського господарства, користувачів мисливських угідь тощо.

Нагадуємо, що принада з вакциною «Орісвак» безпечна для людей і тварин (має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна). Звертаємось до мешканців Тернопільської області із розумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних, при виявленні принад не руйнувати їх та не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.

Дякуємо за розуміння та висловлюємо прохання щодо максимального поширення даної інформації!Фото без опису