Щодо присвоєння Коропецькій комунальній мистецькій школі імені Петра Садівського

Дата: 06.07.2023 20:05

Громадське обговорення проводиться відповідно до частини п’ятої статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989, клопотання начальника відділу ОКМС Коропецької селищної ради , рішення педагогічної ради викладачів Коропецької комунальної мистецької школи від 09.06.2023р.

1. Організатор громадського обговорення – відділ освіти, культури, молоді та спорту Коропецької селищної ради.
  2. Найменування об’єкта, якому пропонується присвоїти ім’я фізичної особи – Коропецька комунальна мистецька школа
  3. Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти – Петро Садівський
  4. Обґрунтування присвоєння імені Петра Садівського (Додаток 1).
  5. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи – колектив Коропецької комунальної мистецької школи
  6. Громадське обговорення враховуючи воєнний стан буде проходити у формі збору письмових пропозицій
  7. Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону для подання пропозицій (зауважень) – 48370, Тернопільська область, смт.Коропець, вул. Каганця, 40, електронна пошта: osvitakoropets@ukr.net
  8. Строк подання пропозицій (зауважень) – з 10.07.202 по 24.08.202.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються. Пропозиції (зауваження) в усній формі подаються виключно під час зустрічі.

1. Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефона організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 48370, Тернопільська область, смт.Коропець, вул. Каганця, 40, електронна пошта: osvitakoropets@ukr.net
  2. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Алла Тимків, 0962700876
  3. Строк і спосіб оприлюднення звіту громадського обговорення – до 30.08.2023 на офіційному веб-сайті Коропецької селищної ради

Додаток 1. Обгрунтування пропозиції

Петро Степанович Садівський народився 12 липня 1957р. у смт Коропець Монастириського району. У1986 р. закінчив Харківський інститут культури. Працював викладачем Коропецької ДМШ. З 1987 працював її директором.  Був музикантом, композитором, фольклористом. Писав музику, робив аранжування для естрадного, духового та народного оркестрів, був керівником та диригентом музичних колективів, оркестрів. Під керівництвом Петра Садівського учні школи ставали лауреатами районних, обласних, міжнародних конкурсів, а естрадний оркестр у 1994 році здобув звання «народний». Через деякий час це звання одержав джаз-ансамбль «Діксіленд». Організатор і учасник щорічних концертів, присвячених дню заснування селища та пам’ятних дат в історії Коропця, України, звітних концертів. Керівник аматорських колективів, вимогливий педагог школи мистецтв, яку вважав своїм другим домом, постійно працював над її розвитком, репутацією і здобутками її учнів, які продовжували шлях музичної освіти в вищих музичних навчальних закладах, ставали професійними музикантами та артистами. Мав магістерський рівень вищої освіти, педагогічне звання старшого викладача духових інструментів.

Садівський Петро Степанович - автор музики пісень про Коропець - "Пісня про Коропець" та "Коропець - моя колиска". Помер 24 листопада’2022 року, перебуваючи на посаді директора Коропецької комунальної музичної школи, присвятивши плідній роботі у ній більшу частину свого життя, маючи 42 роки педагогічного стажу роботи.

«Петро Садівський був одним з творчих героїв свого часу, тому без нього, без його епохальності важко говорити нині про славетний Коропець», - написав історик української естради Михайло Маслій.