Люди з низьким доходом мають право на усі послуги системи безоплатної правової допомоги для вирішення будь-яких життєвих питань.

Дата: 25.05.2023 11:42

Часом бар’єром для відстоювання власних прав у суді може стати нестача коштів для залучення юриста чи адвоката.

Тож ці люди можуть отримати безоплатно послуги з представництва інтересів у судах, інших установах та перед іншими особами тощо.

Ми надаємо правову допомогу для вирішення різних життєвих питань, наприклад:

Оскарження дій чи бездіяльності органів влади

Оформлення чи перерахунку пенсії, інших соціальних виплат, пільг

Виправлення помилок у нарахуваннях за комунальні послуги

Визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням

Розлучення, аліментів, спадщини та багатьох інших

Можливість відстоювати свої права у суді може покращити якість життя людей з низьким доходом та забезпечити їхнє право на доступ до правосуддя.

Середньомісячний дохід вважається низьким, якщо не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму (у травні 2023 року для працездатних людей — 5368 грн, для непрацездатних — 4186 грн).

Отримати безоплатну правову допомогу можна звернувшись  до можна звернувшись до Монастириського бюро правової допомоги Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Адреса: вул. Шевченка,12 А м. Монастириська,   2-й поверх, 4- ий кабінет.

Графік роботи:  з 9-ї до 18-ї год., крім суботи і неділі.

Контактний телефон: +38 03555 2 12 72.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).