Щодо юридичного консультування ВПО

Дата: 10.05.2023 11:33

У рамках програми  «Єднання заради дії» здійснюється консультування юристом з питань реєстрації, соціальних послуг та захисту прав.
А тому, ми будемо дуже вдячні за поширення на ваших онлайн-ресурсах наступної інформації про можливість отримання безкоштовних консультацій:Фото без опису
⚡️ Безкоштовна юридична допомога для ВПО у Тернопільський області.
💼 Ви можете скористатись безоплатними юридичними консультаціями від програми «Єднання заради дії».
❓Як звернутись по консультацію? 📞
За телефоном: +380680108215 📩
Написавши на пошту юристки: ysovyk@radnyk.org.
З яких тем можна звертатися? ☑️ відновлення втрачених документів; ☑️ отримання пенсії на новому місті проживання; ☑️ виплати на дитину; ☑️ тимчасове житло для ВПО; ☑️ правила виїзду за кордон та багато іншого.
📖 Ви можете отримати консультацію будь-яким зручним способом — телефоном, електронною поштою або в месенджері. 📍
Ця публікація стала можливою в рамках програми Єднання заради дії, що впроваджується IREX разом з Благодійним Фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та за підтримки Державного департаменту США.