Що робити, якщо не згодні з висновком ВЛК

Дата: 26.04.2023 10:02

Якщо у людини немає підстав для відстрочки від призову на військову службу, їй виписують повістку на проходження військово- лікарської комісії (ВЛК). У воєнний час людина проходить медкомісію, навіть якщо вона проходила її до мобілізації і була визнана придатною, адже за цей період обставини могли змінитися.

Медичний огляд військово-лікарської комісії проводиться, щоб вивчити та оцінити стан здоров'я і фізичного розвитку людини для визначення ступеня придатності до військової служби, навчання за військово-обліковими спеціальностями. За його підсумками виноситься письмовий висновок (постанова)*.

Однак, у військовозобов’язаних виникає чимало питань що робити, якщо не згоден(а) з цим висновком? Чи можливо його оскаржити?

Розповідаємо детальніше про оскарження висновку військово-лікарської комісії у картках.

Збережіть цей допис (наприклад, поширте цей допис собі на сторінку з видимістю лише для вас), щоб не загубити.

*Пункт 1.1 глави 1 розділу ІІ Наказу МОУ № 402 від 14.08.2008.