Коропецька громада

Тернопільська область, Чортківський район

До уваги власників житлових приміщень, які прийняли внутрішньо переміщених осіб

Дата: 01.09.2022 16:55
Кількість переглядів: 1350

Для отримання компенсації за серпень 2022 року необхідно звернутися із відповідною заявою Коропецької селищної ради (відділ Соціального захисту населення) не пізніше 05 вересня 2022 року.

У випадку, коли заява подається вперше, необхідно додати також копії документів, що посвідчують особи ВПО (паспорти, коди, свідоцтва про народження дітей тощо), пред'явити документ на право власності на жиле приміщення, в якому розміщується ВПО, надати свій паспорт, код, довідку щодо відкритого рахунку в банку.

Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення ВПО або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.

?????? Важливо:

? ВПО, що проживають у жилому приміщенні, повинні отримати статус внутрішньо переміщеної особи. Для цього їм необхідно зареєструватися в ЦНАПі або управлінні соціального захисту.

? Перевірку наведених у заяві власником жилого приміщення відомостей з відвідуванням місця розміщення ВПО, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що встановлюють особу (паспорта громадянина України або свідоцтва про народження ВПО, зокрема електронних документів) будуть здійснювати уповноважені особи виконавчого комітету Монастириської міської ради.

? Підставами для відмови у виплаті компенсації є встановлення невідповідності осіб, кількості розміщених осіб, інших даних, які були зазначені у заяві.

Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких жиле приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи – з дня розміщення ВПО, але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про розміщення внутрішньо переміщеної особи у відповідному жилому приміщенні.

Сума компенсації за кожен день визначається на рівні 14,77 гривні за одну особу.

Компенсація здійснюється виключно у безготівковій формі за зазначеними у заяві банківськими реквізитами до 20-го числа місяця з дня закінчення звітного місяця за умови відсутності заборгованості власника жилого приміщення за житлово-комунальні послуги.??????


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь