Як діяти в разі надзвичайної ситуації.

Дата: 23.02.2022 15:45

Від сирен до артобстрілів і бомбардувань: опубліковано рекомендації, як діяти у надзвичайній ситуації.
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, а також українська волонтерська група #МиГотові розробили пам'ятки, як діяти у кризовій ситуації.

ак, українська волонтерська група #МиГотові розробила пам?ятку для сімей, як діяти у кризовій ситуації: вона містить поради щодо стратегії дій, підготовки "тривожної валізки" та правилах під час артобстрілів чи появи військ ворога у місті.

"Мета і мрія нашого ворога — паніка у наших лавах. Найкращий засіб проти паніки — завчасна поінформованість та спокійна передбачливість, а не ігнорування реальності. Разом із вами ми віримо і сподіваємося, що нічого страшного не станеться, але пропонуємо заздалегідь задуматися, обговорити в родинному колі, підготуватися. Будьмо для всіх навколо осередком здорового глузду, спокійної впевненості, завчасної підготовки та корисної інформації", - йдеться у передмові до документа.

Пам?ятка містить 13 розділів:
- Стратегія дій у випадку надзвичайної ситуації;
- Які запаси треба зробити вдома;
- Як підготувати транспортні засоби;
- Які медикаменти та засоби першої допомоги треба мати;
- Як підготувати рюкзак безпеки;
- Як підготуватися до відсутності газу та електрики;
- Де шукати правдиву інформацію;
- Як підготувати дітей;
- Як подбати про домашніх тварин, які живуть з вами;
- Що робити, якщо ви дізналися про наближення військових дій;
- Що робити, почувши сирену;
- Що робити у випадку артобстрілу чи бомбардування;
- Що робити у випадку появи чужих військових та пострілів зі стрілецької зброї.

Завантажити пам?ятку можна: https://drive.google.com/file/d/19ZmPaV9nkM2g-Xuy-_ZbIXaZgGPhGY2t/view