Про назву села Стигла

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.  М.Каганця,10, смт, Коропець. Тернопільської області, 48370,

тел.: (03555)  47-5-48,47-5-54. Е-mail: korrada@ukr.net. Код ЄДРПОУ 04396242

З листа заступника генерального директора Державного підприємства «Національні інформаційні системи» №1185 від 19.07.2021 р Ельвіри Кісельової:

На лист Коропецької селищної ради від 04.06.2021 №483, Державне підприємство «Національні інформаційні системи» повідомляє наступне:

З метою забезпечення єдиного порядку внесення та пошуку інформації в Реєстрах, у відповідності до вимог Порядку ведення словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно […]

Міністерством розвитку громад та територій України за Наказом №3 від 12.01.2021р. у новій редакції було викладено Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад. В ньому міститься назва <село Стигла, код в Класифікаторі UA61060270080062427>. У Словнику АТУ 05.02.2021 назву населеного пункту село Стігла було приведено у відповідність до назви, яка зазначена в Кодифікаторі та на офіційному вебсайті Верховної Ради України, а саме: село Стигла.

Таким чином, назва населеного пункту, яка міститься у Словнику АТУ – село Стигла, повністю відповідає даним офіційного веб-сайту Верховної Ради України та Кодифікатору.

Заступник селищного голови з питань

діяльності виконавчих органів

Коропецької селищної ради                                                               Дрозд С.В