Оголошення про конкурс на посаду головного бухгалтера- начальника відділу бухгалтерського обліку

Дата: 26.02.2021 18:59

Особи, які претендують на посаду, повинні мати  вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  бакалавра, магістра, спеціаліста, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби Word, Excel.

Стаж роботи за фахом  не менше одного року

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в  Коропецькій  селищній раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту та додатку до нього засвідчені нотаріально, паспорт, військовий квиток (для військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік за формою, передбаченою  Законом України «Про запобігання та протидії  корупції, медичну довідку за формою (ф.133-о).

Подавати за адресою:  48370, смт.  Коропець, вул.  Марка Каганця,10

Термін надання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами:   0355547-5-54, 0355547-5-48, 47-3-31

У відповідності до штатного розпису Коропецької селищної ради, затвердженого рішенням сесії № 61 від 23 грудня 2020 року, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Коропецької селищної  ради