Про оголошення конкурсу на посаду спеціаліста змельного відділу

Дата: 30.12.2020 15:47

У відповідності до штатного розпису Коропецької селищної ради, затвердженого рішенням сесії № 61 від 23 грудня 2020 року, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Коропецької селищної  ради оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу земельних відносин та  охорони навколишнього середовища  Коропецької селищної ради.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно  володіють державною мовою, мають  повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем та фінансово-економічним спрямуванням, стаж роботи за фахом,  знання  вимог чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування, знання роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я  голови конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку з відповідними додатками (форма П-2ДС),  ;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня,  засвідчені нотаріально;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2019 рік у  електронному вигляді передбаченою  Законом України «Про запобігання та протидії  корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних).

До заяви також додаються такі документи:

-  копію трудової книжки, оформлену у встановленому порядку;

-  довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу   опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Прийом за адресою:  48370, смт.  Коропець, вул.  Марка Каганця,10
Довідки за телефонами:   0355547-5-54,0355547-5-48,47-3-31