Оголошення про конкурс на посади в Центрі надання адміністративних послуг Коропецької територіальної громади

Дата: 27.11.2020 11:18

Повідомлення про оголошення конкурсу (ЦНАП)

В зв'язку з створенням  ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ  (ЦНАП)  Коропецька селищна територіальна громада
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

-  адміністратора Центру надання адміністративних послуг Коропецької селищної ради (2 штатні одиниці).

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно  володіють державною мовою, мають  повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або магістра, знання  вимог чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування, знання роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я  голови конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку з відповідними додатками (форма П-2ДС),  ;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня,  засвідчені нотаріально;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2019 рік у  електронному вигляді передбаченою  Законом України «Про запобігання та протидії  корупції» ;

- копію документа, який посвідчує особу;

-  медичну довідку за формо (ф. 133-о)

- копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних).

До заяви також додаються такі документи:

-  копію трудової книжки, оформлену у встановленому порядку;

-  довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу   опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Прийом за адресою:  48370, смт.  Коропець, вул.  Марка Каганця,10
Довідки за телефонами:   0355547-5-54,0355547-5-48,47-3-31