ПОСТАНОВА ТВК № 27

ПОСТАНОВА

смт.Коропець

13 год    00 хв

14 листопада 2020 року                                                                                №  27

Про скликання першої сесії

Коропецької селищної ради восьмого скликання

Відповідно до частин другої статті 46, частини четвертої статті 45 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини третьої  статті 197 Виборчого Кодексу України Коропецька селищна територіальна виборча комісія Чортківського району Тернопільської області постановила

1.Скликати першу сесію Коропецької селищної ради VІІІ скликання 24 листопада 2020 року о 11 годині в приміщенні Малого залу Коропецького міського будинку культури.

2. Разом із робочою групою новообраних депутатів сформувати порядок денний першого пленарного засідання депутатів Коропецької селищної ради VІІІ скликання.

3. Затвердити і виготовити посвідчення депутатів та голови Коропецької селищної ради VІІІ скликання.

4. Запросити на сесію новообраних голову  та депутатів селищної ради, діючих посадових осіб Коропецької селищної ради, сільських рад с.Вістря  та с.Горигляди, виконуючих обов'язки староти с.Вербка та с.Садове, керівників установ, підприємців та  жителів громади.

5. Цю постанову  оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії та на веб-сайті Коропецької  селищної ради у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України.

Голова Коропецької селищної

територіальної виборчої комісії               ______________    С.Пізюк