ПОСТАНОВА ТВК № 22

ПОСТАНОВА

смт.Коропець

11 год    00 хв

10 листопада 2020 року                                                                                №  22

Про призначення повторних виборів з виборів депутатів

Коропецької  селищної ради  у багатомандатному виборчому окрузі №2 Чортківського району Тернопільської області

Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 280, пункту 2 статті 195 Виборчого Кодексу України, підсумків голосування з виборів депутатів Коропецької селищної ради, підсумків голосування з виборів  Коропецького селищного голови та заявою Тимківа Миколи Ярославовича про реєстрацію Коропецьким селищним головою та заявою про відмову від мандата депутата селищної ради, керуючись Постановою КМУ від 19.08.2020 року №745 Коропецька селищна територіальна виборча комісія з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року постановляє

1. Призначити повторні вибори  у багатомандатному виборчому окрузі №2 в кількості одного мандата, який залишився вакантним,  24 січня 2021 року.

2.Виборчий процес розпочати 05 грудня 2020 року.

3. Бухгалтеру ТВК №64452 Захарчук Н.В. визначити потребу в коштах на підготовку та проведення повторних виборів, на підставі середніх норм видатків з урахуванням видатків територіальної виборчої комісії та видатків дільничої виборчої комісії для подання Коропецькій селищній раді пропозиції щодо виділення коштів на підготовку і проведення таких виборів.

4. Про прийняте рішення інформувати ЦВК, Коропецьку селищну раду, орган ведення Державного реєстру виборців Монастириської РДА.

5. Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та на веб-сайті Коропецької  селищної ради (п.8 ст.228 ВКУ).

Голова Коропецької селищної

Територіальної виборчої комісії               ________________    С.Пізюк