До відома жителів Коропецької ОТГ

Дата: 18.10.2020 20:17

Враховуючи рішення  від 15 жовтня 2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протокол  від  16 жовтня 2020 року засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при   Тернопільській обласній державній адміністрації,    протоколу № 17 від 17 жовтня 2020 року  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Коропецькій селищній раді, беручи до уваги   інформацію сімейного лікаря Коропецької амбулаторії ЗПСМ Андрущак О.М. та показники епідеміологічних захворювань на гостру респіраторну хворобу  COVID-19 від  Тернопільського  обласного лабораторного центру МОЗ України, територія Монастириського району (в тому числі Коропецька ОТГ)  віднесена  з 19.10.2020 року до «червоного» рівня епідемічної небезпеки,  також враховуючи інформацію виконуючої обов’язків начальника відділу освіти,культури,молоді та спорту виконавчого комітету Коропецької селищної ради  Тимків А.Л., щодо роботи  закладів освіти,  з метою недопущення поширення інфекції серед населення нашої громади, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  прийнято спільне рішення:

1. На території Коропецької ОТГ з 00:00 год. 19жовтня 2020 року дотримуватись вимог, передбачених «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, відповідно до Постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 без застосування додаткових обмежувальних проти епідеміологічних заходів. Посилити роз’яснювальну роботу,  щодо необхідності дотримання карантинних заходів, які здійснюють свою діяльність в умовах «червоного»  рівня епідемічної небезпеки.

2. Заборонити з 19 жовтня  2020 року на території громади:

2.1. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти, а саме:

- для Коропецької ЗОШ І-ІІ ст. ім.М.Каганця, (директору  Лукасевич В.М.) , керівникам  Коропецької мистецької школи (Садівський П.С.), Світлянської ЗОШ І ст. (Мельник І.Я.), Стіглянської ЗОШ І ст. (Гушпіт М.С.) Вербківського НВК (Проців Г.Є.)- організувати навчання за дистанційною формою.

- Директору Коропецького дитячого садка Старик Г.П.  та  Вербківського НВК (садок)  встановити  карантин.

3. Зобов’язати осіб, які здійснюють ринкову торгівлю, використовувати у встановленому порядку засоби індивідуального захисту та здійснювати продаж товарів виключно клієнтам, які мають захисні маски (респіратори).

4.Секретарю селищної ради Гушпіт Н.М. оприлюднити дане рішення на офіційному  веб-сайті громади та копію рішення надати Монастириському відділенні поліції Теребовлянського відділу поліції ГУ НП в Тернопільській області.

5. Рішення вступає в дію з 19 жовтня 2020 року і до прийняття нового.