Прийміть вітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2020 16:15

Шановні жителі  Коропецької громади!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Одночасно ще прийміть  вітання громадо села Світле з   храмовим празником! Це свято – одне з найголовніших для українського народу.

Свого часу  князь Київської Русі Ярослав Мудрий після перемоги над печенігами просив Матір Божу стати покровителькою всього українського народу.  Від тих  часів і до наших днів це свято духовно об´єднує наш народ, живить його вірою, надихає мудрістю, терпінням та радістю буття.

На честь Покрови Пресвятої Богородиці в Україні зведено тисячі храмів, а ікони Божої Матері є майже у кожній українській родині.

14 жовтня – це свято, у якому переплелися давні українські традиції та сучасність.

Ми схиляємо голови перед мужністю українських захисників, що перебувають нині на передовій захисту держави та безсмертним подвигом тих, хто заплатив найдорожчу ціну – власне життя, захищаючи краще майбутнє Батьківщини.

Хочу висловити теплі слова вітань ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям та вшанувати всіх, хто має високе звання Захисника України

Нехай веде нас до перемоги незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. Від душі бажаю всім щастя, радості, добра та натхнення. Хай над нашою Україною буде мирним небо, а в кожній родині панують злагода та благополуччя.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, злагоди й добробуту.

Нехай покров Пресвятої Богородиці оберігає усіх нас від лиха і бід, хай кожен день дарує добру надію, мир і любов!