Постанова ТВК № 6

ПОСТАНОВА

смт.Коропець

11 год     00 хв

28 вересня 2020 року                                                                                        №  6

Прийняття  рішення про реєстрацію кандидата на посаду Коропецького селищного голови Чортківського району  Тернопільської області

на перших виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних,

міських голів 25 жовтня 2020 року або про відмову в реєстрації

1. Відповідно до частини 7 статті 229 Виборчого Кодексу України кандидатом  на посаду селищного голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі  з виборів селищного голови  Коропецької селищної ради Чортківського району Тернопільської області на перших виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року Коропецька селищна територіальна виборча комісія №64452 постановляє зареєструвати  кандидатів на посаду селищного голови від партій та самовисуванців а саме:

1)  ВО «Батьківщина» - Воверчак Тамара Василівна

2) «Європейська солідарність» - Мельник Володимир Іванович

3) Політична партія« Слуга народу» - Оленич Ігор Іванович

8) Самовисуванці - Тимків Микола Ярославович

2. Голові Коропецької селищної територіальної виборчої комісії Воверчак О.В. видати кандидатам, зазначеним у пункті 1 цієї постанови, посвідчення кандидата на голову селищної ради (ч.9 ст.229 ВКУ). Форма посвідчень встановлені Постановою ЦВК№142 від 24.07.2020.

3. Рішення про реєстрацію кандидатів на голову селищної ради до 30.09.2020 року розмістити  на веб-сайті Коропецької  селищної ради та на стенді офіційних матеріалів комісії (п.9 ст.229 ВКУ).

4. Відомості про реєстрацію кандидатів на голову селищної ради до 02.10.2020 року оприлюднити на веб-сайті Коропецької  селищної ради та на стенді офіційних матеріалів комісії відповідно (п.9 ст.229 ) ВКУ.

Головуючий на засіданні, голова

Коропецької селищної територіальної

виборчої комісії                                        (підписано)    О.Воверчак

Секретар територіальної виборчої комісії    (підписано)    Т.Гладка