Вітання з святом Успіння Пресвятої Богородиці

Дата: 28.08.2020 12:16

Шановні  односельчани!

28 серпня,  ми щороку  святкуємо  величне свято  церковного року - свято Успіння Пресвятої Богородиці! І хоча це свято про сумну подію, однак Церква радіє, бо Пресвята Богородиця перейшла із земного життя до вічної слави Свого Сина і в її особі ми одержали на небесах могутню Покровительку та Заступницю.Вірники нашого славного Коропця (частина вулиці Шевченка,  вул.Зелена, А.Куриляка та Дворського, а також с.Стігла вул.Черешнева) особливо шанують свято Успіння Пресвятої Богородиці, бо воно є храмовим святом. Щиро вітаю Вас із  храмовим  празником, а також всю громаду з святом!  Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові. Хай душевна чистота,  мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях, а з благословення Матері Божої звершуються милосердні і благі діла. Від душі хочу  побажати з гідністю та честю пройти будь-які життєві іспити, не розгубивши своєї надії та віри, мати терпіння один до одного, та об’єднуючи наші зусилля і помисли, разом будувати щасливе майбутнє громади! Бажаю всім жити в мирний час, та дякувати Богові за всі прояви любові та добра. . Божої благодаті Вам і вашим родинам!

Величаємо Тебе, Пресвята Богородице!