Оперативна інформація про COVID-19

Дата: 22.08.2020 17:36

Шановні мешканці  Коропецької громади!

З сумом повідомляємо про те, що сьогодні у Монастириському районному шпиталі, перебуваючи у важкому стані, COVID-19 забрав  життя  жительки нашої громади (с.Вербка). Висловлюємо співчуття рідним.

Статистика останніх днів зараження  COVID-19 показує, що жителька померла, ризик   інфікування населення нашої  громади стає важким.

Оперативна інформація:

Всіх виявлених інфікованих коронавірусною інфекцією -  12 осіб

• Всього обстежено  по громаді – 168;
  • Летальних випадків - 1;
  • Перебувають на лікуванні у  Монастирському шпиталі - 2, стан середній;
  • Інфікованих на самоізоляції   - 4 (легка форма), перебувають на щоденному контролі своїх  сімейних лікарів.
  • Одужали - 5. Вітаємо з одужанням!

За минулу добу   сімейними лікарями  Коропецької амбулаторії відібрано 36  мазків для ПЛР досліджень в контактних осіб  та направлено центру лаьораторних досліджень (результат невідомий).

Тому,   Коропецька селищна  рада  та  сімейні лікарі  Коропецької амбулаторії нагадуємо, що поширення пандемії можна запобігти дотримуючись елементарних правил: дотримуйтесь дистанції 1,5 метра; носіть маски, коли поруч з вами люди; обробляйте руки антисептиком; уникайте скупчення, дотримуйтесь реуомендацій МОЗ.

Тільки разом ми зупинимо COVID-19. Наше майбутнє залежить лише від нас та наших вчинків! Пам’ятайте, що прості речі рятують ваше життя і життя ваших близьких! Бережіть себе!

Р.S. В зв’язку з поширенням COVID-19 на території громади, уникнення скупчення населення, урочисті заходи  присвячені до  29-ї річниці Незалежності України   ВІДМІНЯЮТЬСЯ.

23 серпня 2020 року о 11.год. у  церкві Святого  Отця Миколая  в смт.Коропець  відбудеться молебень за Незалежність України, а після служби божої панахида за душами загиблих за волю і Незалежність України.