До відома депутатів сьомого скликання!

Дата: 07.08.2020 15:56

Відповідно до розпорядження селищного голови № 82 від   07 серпня   2020 року «Про скликання 53 чергової сесії 7 скликання»,  запрошуємо на   засідання    53 чергової    сесії  Коропецької селищної  ради сьомого скликання, яке  відбудеться    18 серпня  2020  року   о 10 год. 00 хв. в приміщенні   Коропецької  будинку культури (малий зал).

На розгляд       53 чергової    сесії  Коропецької селищної  ради сьомого скликання  запропоновано  такі питання:

1.  Про затвердження порядку денного  53 чергової сесії 7 скликання

Доповідає   селищний голова Володимир Мельник  .

2. Про виконання селищного бюджету   за І-ше  півріччя 2020 рік.

Доповідає:  економіст Куриляк Валентина .

3.Про утворення Центру надання адміністративних послуг у  смт.Коропець та затвердження Положення про нього.

Доповідає  секретар селищної ради Наталія Гушпіт

4. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у  смт.Коропець.

Доповідає  секретар селищної ради Наталія Гушпіт

5. Про затвердження Переліку адміністративних  послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у смт.Коропець.

6.Про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг у смт.Коропець.

Доповідає  секретар селищної ради Наталія Гушпіт

7.Про розгляд звернення Коропецької селищної ради щодо законодавчого захисту та підтримки інституту сім’ї, захисту прав жінок та дітей,ефективної протидії домашньому насильству та недопущення агресивного нав’язування суспільству сексуальних девіацій.

Доповідає:  секретар селищної ради Наталія Гушпіт.

8.Про надання матеріальної допомоги на лікування Фліс Роману Йосиповичу та Василик Ксенії Романівні.

Доповідає: селищний голова Володимир Мельник

9. Про розгляд звернення регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області щодо передачі водогосподарських об’єктів.

Доповідає: селищний голова Володимир Мельник

10.Про розгляд звернення  в.о. директора КНП «Коропецька лікарня» Дворського Степана Степановича, щодо виплати заборгованості по зарплаті працівникам закладу.

11. Про розгляд питань з  земельних відносин .

Доповідає: начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища     Куриляк С.В.

11.1. Про надання дозволу на розробку    технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж  земельні ділянки в натурі громадянам:

Киричук Світлані Володимирівні,Вовк Оксані Олексіївні,Куриляк Ірині Кирилівні,Боднар Світлані Вікторівні,Григорців Галині Тарасівні,Чемному Петру Ярославовичу,Николин Руслану Володимировичу, Бандяк Ользі Володимирівні, Слободян Олександру Петровичу,Мар’яш Даниїлі Дем’янівні,Гутей Василю Йосиповичу,Мельник Ользі Михайлівні,Козакевич Володимиру Петровичу,Томин-Рудницькій Надії Михайлівні,Николин Михайлу Володимировичу,Мельник Богдану Володимировичу,Василик Михайлу Івановичу,Кіндрат Софії Степанівні.

11.2.Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою  на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства Піцьків Тетяні Василівні, Савчуку Михайлу Михайловичу.

11.3.Про затвердження  технічних документацій із землеустрою на земельні ділянки громадянам  Боднар Світлані Вікторівні,Осадець Миколі Петровичу,Дутці Василю Максимовичу,Лучко Ользі Петрівні,Дмитрів Степану Івановичу,Куликовському Зіновію Степановичу,Кіндрату Михайлу Володимировичу,Бойків Михайлу Володимировичу,Соляник Оресті Дмитрівні,Попів Оксані Степанівні,Бандяку Степану Йосиповичу,Данчук Марії Володимирівні,Киричуку Василю Андрійовичу та Мельник Любові Богданівні.

11.4.Про внесення змін до рішення сесії   Цуприк Степану Федоровичу та Максимів Сергію Володимировичу.

11.5. Про розгляд звернення Тунік Ольги Олександрівни, щодо вирішення земельного спору.

11.6. Про розгляд звернення Литвинців Галини Петрівни, щодо заключення договору сервітуту під тимчасовою спорудою по вул.Надвода в смт.Коропець.

11.7.Про розгляд звернення Василика Євстахія Петровича, щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

11.8.Про розгляд звернення Рожнів Валентина Романовича з питань надання дозволу на складання детального плану території для будівництва сонячної електропідстанції.

11.9. Про розгляд звернення Бандзюк Андрія Миколайовича та Кітури Тараса Богдановича, щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою з подальшою передачею у власність для ведення особистого селянського господарства.

12.Різне.

На сесію запросити депутатів  сьомого скликання  Коропецької селищної ради, депутата районної ради,  в.о. старост громади  та керівників  підприємств і  організацій, що діють на території Коропецької селищної ради.