До відома депутатів Коропецької селищної ради

Дата: 03.07.2020 15:59

Відповідно до розпорядження  селищного голови Коропецької  селищної ради № 68  від  03 липня 2020 року « Про скликання 52 позачергової сесії 7 скликання»,  запрошуємо Вас на   засідання   52 позачергової  сесії  Коропецької селищної  ради сьомого скликання, яке  відбудеться    06 липня 2020  року   о 15 год. 00 хв. в приміщенні   Коропецького будинку культури (малий зал).

На розгляд       52 позачергової    сесії  Коропецької селищної  ради сьомого скликання  пропоную винести такі питання:

1.  Про затвердження порядку денного  52 позачергової сесії 7 скликання

Доповідає : селищний голова Мельник В.І.

2. Про зміни в селищному бюджеті

Доповідає начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітносі Рогот Г.З.

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Коропецької селищної ради на 2021 рік"

Доповідає секретар селищної ради  Гушпіт Н.М.

4. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку за земельні ділянки на 2021 рік.

Доповідає секретар селищної ради  Гушпіт Н.М.

На сесію запросити депутатів  сьомого скликання  Коропецької селищної ради, депутата районної ради,  в.о. старост громади  та керівників  підприємств і  організацій, що діють на території Коропецької селищної ради.