Дата: 10.06.2020 18:07

Коропецька селищна рада Монастириського району Тернопільської області висловлює подяку Міжнародному благодійному фонду "Карітас України", за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe за надані «скриньки здоров’я» -  набору із засобів індивідуального захисту для медичних працівників   Коропецької селищної об’єднаної територіальної громади.
В набори входять такі необхідні засоби, як: захисні костюми, окуляри та рукавички, медичні маски, дезінфікуючі засоби, респіратори, безконтактний  інфрачервоний термометр.
Дякуємо за небайдужість та віримо, що спільними зусиллями подолаємо всі негаразди!