Вітаю з Днем пам'яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2020 13:20

Шановні ветерани, учасники визвольних рухів, учасники антитерористичної операції та жителі  Коропецької об’єднаної  територіальної громади!
Щиро вітаю з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
75 рік відділяє нас від весни 1945 року. 9 травня назавжди закарбувалося в історії нашого народу як день національного тріумфу, перемоги величі братерства.
Низько схиляємо голови перед мільйонами загиблих у Другій Світовій війні, віддаємо шану всім, хто воював на фронтах, хто самовідданою працею в тилу наближав довгоочікувану Перемогу.
У ці дні, які викликають почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, ми вшановуємо всіх, хто своїм власним життям відстоював Батьківщину, рятував Європу та світ від нацизму, забезпечував для нас, нащадків, мирне і спокійне майбутнє.
Від щирого серця бажаю кожному ветеранові здоров'я та довголіття. Нехай у ваших домівках завжди панують порозуміння та достаток, мир і спокій, щастя й благополуччя.

З повагою,  секретар селищної ради Наталія ГушпітФото без опису