Вітання з світлим Воскресінням Христовим!

Дата: 21.04.2020 09:40

Шановні жителі Коропецької ОТГ!!!

Щиро вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим! У цей непростий час карантинних заходів Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за здоров'я, мир і спокій у рідній державі. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

У цей величний день ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом, молимо Всевишнього про радість і благодать, а найбільше здоров'я для найрідніших .

Для кожного з нас це свято - очищення душі, духовного зміцнення і великої віри.

Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям і вірною любов’ю.

У Великодні дні ми щиро дякуємо Богу за хвилини радості, але водночас просимо сил у випробуваннях.

Нехай Всевишній благословляє нашу Україну на єдність і злагоду, зцілення від печалі і щасливий погляд кожного захисника держави, кожного, хто працює на її утвердження, кожного, хто не мислить себе поза Україною.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!