ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ!

Дата: 06.04.2020 20:01

В зв’язку  з необхідністю придбання засобів індивідуального захисту від коронавірусної інфекції  для потреб  громади та безперебійної роботи КНП «Коропецька лікарня» Коропецької селищної ради   відбудеться засідання позачергової   п’ятдесятої  сесії  селищної  ради    07 квітня  2020 року о 09 год. 00 хв.  на вулиці,  перед будівлею  Коропецької селищної ради.

ІІ. На розгляд  позачергової    п’ятдесятої   сесії  Коропецької селищної  ради сьомого скликання винести  термінові  питання:

1. Про  зміни в селищному бюджеті на 2020 рік .

Доповідає:  спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності   Пастриган Т.В.

2. Про  затвердження розпоряджень селищного  голови:

2.1.Про припинення повноважень виконуючого обов’язків директора КНП «Коропецька лікарня» Тріщука І.Д.;

2.2. «Про  призначення тимчасово виконуючого обов’язків директора КНП «Коропецька лікарня» Дворського С.С.

Явка обов'язкова!Фото без опису