ДО ВІДОМА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПІДПРИЄМЦІВ!

Дата: 18.03.2020 14:20

Фото без описуДО ВІДОМА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПІДПРИЄМЦІВ!

На виконання Указу Президента України від 13.03.2020 року № 87/2020 Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання  поширенню на території України корона вірусу COVID-19»,  Коропецька селищна рада повідомляє Вас про обмежувальні заходи  та заходи безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, прийняті на 49 позачерговій сесії Коропецької селищної ради № 1437 від 17.03.2020 року, а саме:

Пункт 8: З 18 березня 2020 року тимчасово зупинити роботу  суб’єктів господарювання , які передбачають приймання відвідувачів, зокрема закладів харчування (ресторанів,барів,кафе) усіх форм власності, закладів торгівельної мережі, які займаються реалізацією промислових товарів, побутового обслуговування,  розташованих на  території  Коропецької об’єднаної територіальної громади   до  стабілізації епідемічної ситуації або особливого розпорядження, а саме:

- будинку культури, сільських клубів, музею,  бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

- дитячих розважальних  майданчиків, у тому числі спортивних на стадіонах;

- усіх  промислових магазинів,

- ринку;

- барів, кафе, дискотек, інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

ВИКЛЮЧНО працюватимуть, про що   зобов’язати ці підприємства дотримуватись антивірусної безпеки (маски,рукавиці), обслуговувати в приміщенні не більше десяти осіб), а саме:

•  магазини з роздрібної торгівлі продуктами харчування та гігієни;
  •  аптеки;
  •  поштовий зв’язок;
  •  Банківська та страхова діяльність;
  •  автозаправочна станція;
  • торгівельна діяльність і діяльність надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

"За порушення правил карантину штраф від 17 до 32 тисяч гривень, а для посадових осіб – від 34 тис. до 170 тис. гривень. За порушення карантину, що призвело або могло призвести до поширення захворювання, штраф від 17 до 51 тисячі гривень, обмеження волі на строк до 3 років, арешт до 6 місців, чи позбавлення волі до 3 років. Якщо ж це порушення призвело до смерті третіх осіб передбачено від 5 до 8 років ув'язнення.

Рішення уряду та органу місцевого самоврядування  будуть  контролювати  правоохоронні органи.