УВАГА!!! Звіт селищного голови перед громадою переноситься!

Дата: 11.03.2020 22:46

Шановні жителі  Коропецької ОТГ!

Звіт селищного голови перед громадою, запланований на 12 березня, ПЕРЕНОСИТЬСЯ, враховуючи відміну масових зібрань, у зв’язку з поширенням коронавірусу. Про нову дату за слухання звіту за 2019 рік селищного голови буде додатково повідомлено.

Зберігайте спокій і дотримуйтеся простих правил безпеки.

- Мийте руки з засобами дезінфекції. Необхідно мити руки з милом протягом мінімум 20 секунд або із засобом дезінфекції, який містить 60% спирту.

- Уникайте близьких контактів. Дотримуйтесь дистанцію не менше двох метрів від людини, яка кашляє, чхає, має підвищену температуру.

- Не торкайтеся руками до очей, носа, рота.

- Кашляйте / чхайте на внутрішню частину ліктя.

- Не вживайте антибіотики або противірусні препарати, оскільки поки немає наукового підтвердження, що вони запобігають зараженню коронавірусом.

- Мийте поверхні із засобами дезінфекції: відбілювач, хлор, розчинники, оцтова кислота і хлороформ, 75% етанол.

- Використовуйте маску, але тільки в тому випадку, якщо є підозра на контакт з короновірусом, або для допомоги хворій людині.

Тим, хто знаходився в КНР, або в інших країнах, де зареєстровані спалахи короновірусу, потрібно зателефонувати на гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я 0800 505201, щоб отримати інформацію про подальші дії.