КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Дата: 28.11.2019 12:26

Фото без описуОголошення про конкурс

Коропецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад :

1.Начальника загального відділу виконавчого комітету Коропецької селищної ради.

2.Начальника відділу земельних  відносин та охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Коропецької селищної ради та спеціаліста  відділу.

3.Начальника  бухгалтерського відділу та фінансової звітності виконавчого комітету Коропецької селищної ради та головного спеціаліста та трьох спеціалістів відділу.

4.Начальника реєстраційних послуг виконавчого комітету Коропецької селищної ради.

5. Спеціаліст юрисконсульт.

6.Спеціалістів(двох) відділу освіти,культури ,молоді та спорту виконавчого комітету Коропецької селищної ради.

Вимоги  до претендентів:
- громадянство України;
- освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста
для бухгалтерського та фінансового відділу  - бухгалтерська (економічна),для загального та земельного  відділу  повна вища (юридична), для відділу реєстраційний послуг та спеціаліста юрисконсульта (повна вища) юридична освіта,  спеціалістів відділу освіти,культури,молоді та спорту- освіта вища педагогічна та культосвітня.

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1-го року.
- вільне володіння державною мовою;
- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;
- знання діловодства.
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-дві фотокартки розміром 4 х 6;
-копії документів про відповідну до кожного відділу освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння категорії;
-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
-копію документа, який посвідчує особу;
-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії.
Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:  48370 Тернопільська  обл..,  Монастириський  р-н.,  смт.Коропець, вул.  М.Каганця,10. Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником    Коропецької селищної  ради, відповідальним за кадрову роботу.
Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.
Телефони для довідок:  47-554
Конкурсна комісія