Про запровадження дистанційної (надомної) роботи

КОРОПЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

селищного голови

11 січня 2021 р.                                                                                             № 180

Про запровадження дистанційної  (надомної)

роботи

Відповідно до Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб” (із змінами),  постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020р. № 1236 ,,Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338-р ,,Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації” (із змінами), відповідно до рішення комісії Коропецької селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

1.Начальнику відділу ОКМС Фецак І.М поінформувати батьків, працівників освітніх закладів про зміну режиму роботи та навчання в період з 11 до 25 січня 2021 року.

2.Секретарю селищної ради Данчуку Д.С., керівникам структурних підрозділів Коропецької селищної ради:

1.)Повідомити працівникам Коропецької селищної ради  інформацію про можливість отримання відпусток у порядку, визначеному законодавством (без урахування графіків відпусток), на відповідний період та максимально сприяти реалізації права працівників на їх отримання*;

2) запровадити на період з 11 по 22 січня 2021 року здійснення підпорядкованим персоналом (за його згодою) роботи в режимі віддаленого доступу з використанням електронних засобів комунікації та технологій згідно зі списком таких працівників, що додається;

3) поінформувати працівників, для яких запроваджено дистанційну (надомну) форму роботи, про необхідність виконання упродовж робочого часу посадових обов’язків у повному обсязі, перебування на постійному мобільному зв’язку, систематичної перевірки електронної пошти та надання відповідей на листи, за потреби з’являтися на роботу.

3. У період з 11 по 22 січня 2021 року обмежити доступ громадян до приміщень виконавчого апарату селищної ради.

4. Рекомендувати керівникам комунальних підприємств та установ, що належать до сфери управління селищної ради, запровадити аналогічні заходи.

5. Секретарю селищної ради Данчук Д.С забезпечити висвітлення цього розпорядження у засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                              Микола Тимків

до розпорядження селищного голови

11.01.2021 180

Список

працівників селищної ради, які працюватимуть в режимі віддаленого доступу з використанням електронних засобів комунікації та технологій

з 11 по 22 січня 2021 року

Тимків Микола Ярославович

Дрозд Світлана Володимирівна

Заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів

Винничук Олесь Володимирович

керуючий справами виконавчого комітету

Данчук Дмитро Степанович

секретар селищної ради

Мельник Галина Степанівна

начальник загального відділу

Мельничук Тетяна Ярославівна

діловод селищної ради

Куриляк Дмитро Євстахович

директор комунального підприємства КП «ККП»

Микитин Анатолій Ярославович

начальник відділу надання реєстраційних послуг селищної ради

Куриляк Світлана Василівна

начальник відділу земельних відносин

Фецак Іванна Миколаївна

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Рогот Ганна Зеновіївна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

Гордійчук Зоряна Михайлівна

начальник фінансового відділу селищної ради

Куриляк Оксана Іванівна

0969020310

Інспектор військово-облікової спеціальності

Куриляк Михайло Володимирович

староста с.Вістря

Заляпська Оксана Остапівна

староста с.Садове

Мельничук Дарія Іванівна

староста с.Вербка, діброва

Кілочко Марія Євгенівна

староста с.Горигляди

Секретар селищної ради                                            Дмитро Данчук

*В умовах карантину та в залежності від епідемічного стану в регіоні роботодавці обирають різні алгоритми роботи, зокрема надання працівникам відпусток без збереження зарплатні. У штатному режимі, відповідно ч. 1 ст. 26 Закону України «Про відпустки» (далі — Закон про відпустки), відпустка за власний рахунок може надаватися на термін, обумовлений угодою між працівником та роботодавцем, але не більше 15 календарних днів на рік. Однак в період карантину статтю 26 КМУ доповнив новою нормою: «У разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину не включається у загальний термін, встановлений частиною першою цієї статті. Для оформлення відпустки без збереження зарплати за згодою сторін на час карантину через коронавірус працівник має написати заяву з проханням надати йому таку відпустку, а роботодавець — видати відповідний наказ (розпорядження).