Стань добровольцем ДФЦЗ

Дата: 14.04.2022 10:38

На території України створюються добровільні формування цивільного захисту (далі – ДФЦЗ) для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

Добровільні пожежні – це громадяни, які реагують на пожежі та наслідки надзвичайних ситуацій, що виникли на відповідній території, в складі добровільних пожежно-рятувальних підрозділів. Зазначені підрозділи утворюються органами місцевого самоврядування та функціонують на постійній основі.

Жителі громади, які виявили бажання стати добровольцем мають можливість заповнити анкету для включення в ДФЦЗ на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua в розділі  «Я прагну стати добровольцем».