Коропецька громада

Тернопільська область, Чортківський район

звіт селищного голови за 2016 рік

Описание: Описание: Описание: Описание: Тризуб

Україна

КОРОПЕЦЬКА СЕЛИЩНА      РАДА

МОНАСТИРИСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКА   ОБЛАСТЬ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

   ДВАДЦЯТЬ  ДРУГА    СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  «29 »  травня   2017 року                                                 №  418

смт. Коропець

 

Про затвердження звіту  селищного

голови за 2016 рік.

 

        Відповідно до ст.38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», керуючись п.9 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт  селищного голови за 2016 рік, сесія  Коропецької селищної  ради

 В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити звіт  селищного  голови про здійснення державної регуляторної політики  Коропецькою селищною радою та її виконавчим комітетом в 2016 році згідно з Додатком.

2. Звіт  селищного  голови про здійснення державної регуляторної політики  Коропецькою селищною  радою та її виконавчим комітетом в 2016 році опублікувати на офіційному сайті  селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської  діяльності, етики місцевого самоврядування, культури молоді та спорту.

 

 

 

 

 Селищний голова                                                                   В.І.Мельник

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗВІТ  

Коропецькаго  селищного голови

 МЕЛЬНИКА Володимира Івановича

про роботу селищної ради і її виконавчого комітету за 2016 рік

            Всім здобуткам минулого року ми маємо  завдячувати, перш за все,  праці  та наполегливості  жителям  Коропецької територіальної громади  - працівникам селищної ради, комунальним службам, платникам  податку  до селищного  бюджету, підприємцям, громадським організаціям  та   активним  громадянам, яким не байдужа доля  нашої громади.

У  своїй  діяльності   Коропецька   селищна рада  керувалася  Законом України «Про місцеве  самоврядування  в Україні», «Про звернення  громадян», Конституцією України  та іншими  законодавчими актами.

Протягом 2016 року було підготовлено та проведено 16сесій а 19 засідань сесій селищної ради, де було прийнято 358 рішень.  Депутатський корпус селищної ради складається  з  22 депутатів. Питання, які виносилися  на розгляд  сесій,   попередньо розглядалися   на  постійних комісіях селищної ради. Для підготовки  питань  постійно залучаються виконавчий комітет селищної ради, депутати селищної ради, керівники підвідомчих закладів.

Засідання виконавчого комітету селищної ради  проводяться щомісяця. Крім питань, передбачених планом роботи виконавчого комітету селищної ради, розглядаються також питання поточного моменту, заяви громадян. Питання на розгляд виконкому готують, як працівники апарату виконкому, так і представники депутатського корпусу.   

У 2016 році  підготовлено та проведено 12 засідань виконкому селищної ради, прийнято   117 рішень з питань: присвоєння поштових адрес,  організації громадських робіт  надання дозволів на вчинення правочинів з майном малолітніх та неповнолітніх дітей та інші.

Селищна рада постійно працювала  із зверненнями громадян. Так, за період з 1 січня    2016 року по  24 грудня 2016 року, до селищної ради звернулось  382 громадян, з них з письмовими зверненнями – 227 осіб , з усними – 155 осіб.  По всіх зверненнях надано відповіді або прийняті відповідні рішення.

Протягом  2016 року в  Коропецьку селищну раду звернулися 12  учасників та  інвалідів війни, учасників бойових дій, 13  членів багатодітних сімей та одиноких матерів,  , 32 дітей війни.  Протягом  звітного періоду   селищним головою,   секретарем,головним бухгалтером,спеціалістом 1 категорії-землевпорядником та держаним реєстратором   проводиться особистий прийом громадян  згідно затвердженого графіка.

Основними питаннями у зверненнях громадян залишаються питання оформлення субсидій, права власності на земельні ділянки,    виділення знмельних ділянок  учасникам  АТО  та вирішення соціально-побутових питань.     Особлива увага приділяється  розгляду  звернень пільгової категорії населення.

Значною  увагою залишається і кількість виданих довідок. Так, усього в 2016 році видано 3630 довідок.

Здійснення діяльності адміністративною комісією

при виконавчому комітеті селищної ради

      При  Коропецькій  селищній раді створена  адміністративна комісія, яка розглядає  протоколи про адміністративні правопорушення. Так, в

 

минулому році,  було проведено 2 засідання адміністративної комісії та прийнято 2 рішення.

      Основними адміністративними порушеннями на сьогоднішній день є порушення  державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою   населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, передбачені ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На правопорушників накладено стягнення у вигляді штрафів на суму  77 гривень.

      Працівниками  селищної ради забезпечується постійне інформування населення громади щодо змін в чинному законодавстві України щодо роботи селищної ради. Проводиться робота в сфері надання відповідей та роз’яснень на звернення громадян, запити та звернення державних органів влади та підприємств, установ та організацій іншої форми власності. Всі  звернення  та  заяви  громадян,  підприємств,  установ,  організацій  та підприємців   розглядались та по них   вживалися  дієві  заходи в межах компетенції та виходячи  із  можливостей  селищної  ради. На всі звернення надано відповіді, або прийняті відповідні рішення.

 Коропецькою  селищною радою ведеться претензійно-правова робота.

Постійно надається правова допомога депутатам та мешканцям об’єднаної територіальної громади з питань застосування законодавства України у сфері місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших питань.

Всі регуляторні акти та інші прийняті  рішення, у  разі  необхідності,  доводились  до відома населення,  підприємств, установ, організацій,  підприємців шляхом розміщення на веб-сайті селищної ради  .. На  вимогу  громадян   надані  копіії відповідних  рішень,  а  також  копії  рішень  доведені  до  виконавців  для  здійснення контролю.


Робота з проектами

При утворені нової громади було розроблено та затверджено сесією селищної ради ряд проектів, які  пройшли процедуру погодження Міністерством регіонального розвитку України відповідно до Постанови КМУ №200 від 16.03.2016 року.

Перелік реалізованих проектів  та виконання  плану соціально-економічного розвитку громади

 1. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад був реалізований проект:
 • Будівництвро  водогону по вул.А.Куриляка та Дворського в смт.Коропець , загальною вартістю  469,1 тис.грн, в т.ч:

субвенція з державного бюджету – 469,1тис.грн;

співфінансування  з місцевого бюджету- 

 •  Будівництвро  водогону  в селі Вербка, загальною вартістю  469,1 тис.грн, в т.ч:

субвенція з державного бюджету – 469,1 тис.грн;

співфінансування  з місцевого бюджету- ----

 

2.Проведено капітальний ремонт приміщень    адміністративної будівлі селищної ради по вул.М.Каганця,40 в смт.Коропець на загальну суму – 285,3 тис.грн.

 3.Виготовлений проект на капітальний ремонт  приміщення селищної ради  (заміна вікон та дверей в Коропецькій дільничній лікарні,будинку культури в будівлях по вул.С.Стрільців; 4-а та С.Стрільців 3. 

 1. Проведено перекриття будинку для працівників поліції . 

2. По Програмі розвитку дорожнього господарства  Коропецькоїї селищної ради на 2016 р. було проведено  поточний  ремонт доріг в смт.Коропець(засипка вапняковим каменем)

- по вул.  Л.Українки  вул.Незалежності ,М.Каганця,С.Стрільців,  а також  селі Вербка,та селі  Свіле.

На 2017 рік згідно Програми розвитку дорожнього господарства заплановано виконання робіт по  виготовленні  проектної документації на капітальний ремонт дороги ,яка проходить через смт.Коропець ( Нижнів-Жизномир )

Загальна вартість проектів по ремонту доріг  складає   100  тис.грн.

Земельні питання

Станом на 01.01.2017 року територія  Коропецької  селищної ради (ОТГ) становить  66 га.

За період з 15.11.2015 року по 31.12.2016 року землевпорядником селищної ради на особистому прийомі прийнято більше 300 громадян з земельних відносин.

На адресу  Коропецької селищної ради надійшло письмових заяв від фізичних осіб та клопотань від юридичних осіб в кількості 279. По кожному клопотанні та заяві надано відповідь, а в разі необхідності розглянуто на постійній комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, соціального розвитку селища та враховуючи її висновки і рекомендації заслухано на сесії.

За вище згаданий період сесією Коропецької селищної ради  сьомого  скликання по питаннях земельних відносин прийнято рішення, а саме:

1.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для передачі у власність (користування) 

2.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для передачі у власність (користування)- 76 земельних ділянок 

3.Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність (користування) на - 3 земельних ділянок, із яких - 3 учасникам бойових дій. (АТО)

4.Про затвердження проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність (користування) -  на  118 земельних ділянок.

5.Про припинення користування земельними ділянками - 9 земельних ділянок;

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу – 2 земельних  ділянок.

Крім того,  надано дозвіл на виготовлення документів  та ще не  затверджено технічні документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості на земельні ділянки комунальної власності територіальної громади селища  Коропець , а саме:

 •  Під  водонапірні башні в с.Вербка та смт.Коропець.

 

На даний час у сфері земельних відносин ведеться робота щодо оформлення:

 • земельної ділянки для будівництва артезіанської свердловини в с.  Вербка та смт.Коропець.
 • відведення земельних ділянок комерційного використання  .

За звітний період  Коропецькою  селищною радою укладено  договорів оренди землі, що зумовило надходження до місцевого бюджету   орендної плати.

Бюджетно-фінансова діяльність

Дохідна частина селищного бюджету  Коропецької  селищної ради за 2016 рік по власних і закріплених доходах загального фонду при затверджених планових показниках у сумі  16 617,414 тис. грн., фактично   виконана на   16 254,147 тис. грн, або  97,8 % до планових показників звітного періоду. В порівняні із аналогічним періодом 2015 року власні доходи зросли на  523,8 тис. грн. або на  24,3%.

Найбільшими джерелами наповнення власних доходів загального фонду селищного бюджету  Коропецької  селищної ради за 2016 рік є:

 • податок та збір на доходи фізичних осіб –  107,98 % питомої ваги;
 • податок на нерухоме майно –  90,71 % питомої ваги;
 • плата за землю –  103,54 % питомої ваги;
 • акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів –  103,25% питомої ваги;
 • орендна плата з юридичних осіб –  89,73 % питомої ваги;
 • адміністративні збори та платежі –  333,23 % питомої ваги;
 • єдиний податок –  144,68 % питомої ваги.

Отримано міжбюджетних трансфертів загального фонду   13 341,7 тис. грн. при плані  13489,3тис. грн. Всього надійшло до загального фонду селищного бюджету  16 013тис. грн. при плані   15940тис. грн, або   100,46 % до планів звітного періоду.

Фінансування видатків проводилося згідно кошторисних призначень, в межах фактичних надходжень та залишку коштів на початок року. За відповідний період проведено касових видатків по загальному фонду на суму  11 620 676,92. грн, з них:

- органи місцевого самоврядування –  1 072,4тис. грн., що становить  9,23_% від загальної суми видатків;

- освіта –   5 436,7тис. грн., що становить   46,7% від загальної суми видатків;

- охорона здоров’я -1842,8507тис. грн., що становить   15,9% від загальної суми видатків;

- інші видатки на соціальний захист населення –  0,5 тис. грн., 

- культура –  1359,1 тис. грн., що становить  11,7% від загальної суми видатків;

- комунальне підприємство –  36,7 тис. грн., що становить  0,3% від загальної суми видатків;

- інші видатки не віднесені до основних груп   1552,9 тис. грн. що становить  13,4 % від загальної суми видатків.

За звітній період поточного року із суми видатків загального фонду направлено:

-  медикаменти  0,5 тис. грн.;

-   на продукти харчування –  108,5 тис. грн.;

-   оплата комунальних послуг та енергоносіїв  –  833,9 тис. грн.

Залишок коштів на котловому рахунку станом на 01.01.2017 року :

 •  загального фонду склав  244,9тис. грн.;
 • фонду охорони навколишнього середовища 
 •  кошти від продажу земельних ділянок

Надходження по спеціальному фонду за 2016 рік становить  :

Касові видатки по спеціальному фонду за звітний період склали   2347,4тис. грн при плані  4 867,7

Із загальної суми видатків спеціального фонду направлено на фінансування:

- органи місцевого самоврядування –  616,9 тис.грн.

- освіта –  239,9тис. грн;

- культура-315,8 тис.грн.

- будівництво-938,1 тис.грн.

       Кредиторська заборгованість за видатками відсутня. Прострочена кредиторська заборгованість відсутня. Зобов’язань взятих без відповідних бюджетних асигнувань немає. Поточних рахунків, відкритих в інших установах банків немає. Заборгованість по заробітній платі з нарахуваннями на неї, продуктам харчування та енергоносіям відсутня.

Розвиток селищних дошкільних закладів

 В Коропецькій селищній громаді  функціонують  2  дошкільні навчальні  заклади, в яких виховується  69 дітей.  Вартість утримання  одного дошкільника  в ДНЗ  за рік складає – 12254 грн., вартість харчування у розрахунку на один день на одну дитину становить 15 грн. Кількість  педагогічних працівників  та обслуговуючого персоналу  в  двох дитячих садках  -  27 осіб,  річний фонд заробітної плати  - 546,0 тис.грн.

     

Розвиток шкіл

На території громади функціонують два навчально-виховні  заклад -   Вербківський  НВК  ,Коропецька ЗОШ . І-ІІІ ступенів  та Стіглянська,Світлянська,Діброво-Вістрянська школа І ступеня., в яких навчається 351 учнів.  Коропецькою  селищною радою протягом 2016 року

 

 

надано субвенції районному бюджету для  Відділу освіти Монастириської  РДА  47,00 тис грн, (для методкабінету) в тому числі :

  - Проводиться підвезення учнів до Коропецької ЗОШ з с.Садове та смт.Коропець

 -Харчування дітей із малозабезпечених сімей та учнів 1-4 класі

-Проведено  капітальний ремонт   підлоги у Вербківському НВК та Світдлянськіцй школі І-го ступеня

Культура

Селищна рада   також не стоїть осторонь підтримки та розвитку культури.  Жоден культурно-масовий  захід  в нашому селищі не проводиться без концертних програм та за підтримки селищної ради.

З метою залучення всіх категорій та верств населення до відзначення державних свят, проведення соціально-культурних заходів, збереження історичних, національних традицій, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, воїнів-афганців, пенсіонерів діє Програма по організації та проведенню святкування знаменних дат, професійних свят, підведення підсумків соціально-економічного розвитку Семенівської селищної ради на 2016 рік. За звітний період проведено ряд заходів, а саме:

- проведення  новорічних  заходів;   

-  вшануванні роковин на майдані;

-проведення заходів до дня матері;

- відзначення  Дня молоді;

 - Проведення дня першої річниці створення громади

- відзначення Дня Незалежності України;

- проведення заходів   вшанування воїнів УПА.

- відзначення Дня людей похилого вік;

 •  проведено ремонт  будинок культури ( замуна вікон та дверей) ;
 •  Проведено заміну вікон та дверей в дитячій музична школа 

Спорт

У 2016 році селищна рада приділяла   увагу розвитку та підтримці спорту . 

Для підтримки фізичної культури та спорту з бюджету селищної ради  заплановано кошти на    проведення спортивних змагань  у суму 1 тис.грн. але не використано. Також  на протязі року проводились такі заходи:

 • Турнір з шахів і шашок.
 • Турнір з волейболу
 • Матч   з футболу.
 • Турнір з міні-футболу.

Соціальний захист

Протягом року  надавалися  одноразові матеріальні допомоги  учасникам АТО на суму 1 тис.грн..

Надано субвенцію районному бюджету для Територіального центру  Монастириської  РДА –  98 тис.грн., в т.ч.:

 

 • утримання фахівців із соціальної роботи

Охорона здоров’я

   Надано субвенцію районному бюджету для  охорони здоров’я  –  1350000 тис. грн., в т.ч.:

Для Коропецької дільничної лікарні:

 • проведення заміни вікон та дверей 
 • придбання медикаментів для лікарні ФАПів –  0.5_ тис.грн.
 • придбання матеріалів  та запасні частини)
 • утримання установи –

Благоустрій  територіальної громади

За ініціативою  селищної ради було проведено ряд суботників по прибиранню території селища: паркова зона,   центральні вулиці селища,  . Проведено значний  обсяг робіт по розчистці від несанкціонованих сміттєзвалищ  по вул Дворського та села Стігла. Протягом 2-х місяців минулого року виконувалися роботи по наведенню порядку на кладовищах в смт. Коропець та сіл Вербка та Садове. (  Підчас даних робіт були викорчувані чагарники, вивезені несанкціоновані звалища .

     Для поліпшення естетичного  вигляду центральної частини селища та задоволення потреб жителів та гостей селища  проводиться реконструкція дитячого майданчика, де був збудований фонтан та сквер біля селищної ради, з встановленням скульптури «Серце».

Значний обсяг робіт був виконаний по ремонту тротуарів по вул. Незалежності та вул. Шевченка.

Для  виконання робіт з  очистки снігу  та забезпечення потреб тКоропецького ККП було придбано  снігоочисну лопату 

З метою покращення надання послуг з питного водопостачання виконувалися роботи по   ремонту водонапірної  вежі на вул.М.Каганця,Незалежності,Шевченка,Л.Українки.

Для забезпечення населення с.  Вербка та смт.Коропець вул.А.Куриляка,та Дворського , питною водою було прийнято рішення про будівництво артезіанської свердловини  . Загалом на їх будівництво витрачено   922,2тис.грн

  На закінчення  дякую  моїй команді, виконавчому комітету,  депутатам  селищної ради, керівникам  підприємств, установ та організацій,  громадським організаціям, всім  жителям  нашого селища, хто  підтримував  і допомагав  селищній раді у  виконанні  заходів  по соціально-економічному розвитку , хто не словами, а справами  доводив  свою небайдужість  до  становлення і  розвитку    нашої громади.     Хочеться побажати всім нам й у подальшому спільно вирішувати всі проблеми, які в нас є, але це можливо лише тоді коли кожен з нас буде відноситись до селища в цілому як до своєї домівки. А ми зажди налаштовані на плідну співпрацю та на діалог з усіма, хто бажає щось зробити для себе і свого селища                          

Сподіваюсь на  подальшу  співпрацю  і  взаєморозуміння  з кожним жителем, активність  і свідомість  громадян.

Голова  Коропецької селищної ради

об'єднаної територіальної громади  Мельник В.і.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь