Щодо заборгованості споживачів за спожиті комунальні послуги.

Дата: 28.07.2022 19:55

Оплата споживачів є основним джерелом надходжень житлово – комунальних підприємств, що дозволяє здійснювати виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно – мастильні матеріали, засоби для знезараження та очистки питної води.

Погашення боргів населення за послуги з постачання води, вивезення та утилізацію сміття є складовою благоустрою в територіальній громаді.

На підприємстві з 2022 року облік користувачів послуг ведеться в програмі «Житлово-комунальні послуги», тому здійснювати щомісячні платежі потрібно за особовими рахунками, які можна дізнатися у бухгалтерії підприємства, за адресою:

смт. Коропець, вул. М. Каганця,10.

Електронна адреса: koropetskpp@ukr.net

Реквізити:

Коропецький ККП

Код ЄДРПОУ 30003723

р/р UA283385450000026001300689033

в АТ «Ощадбанк» МФО 338545

Нагадуємо споживачам щодо можливостей оплати послуг за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи „Ощад24", „Приват24" та інші).

Важливим також вчасні розрахунки до початку опалювального періоду 2022/2023 за спожитий природній газ та використану електроенергію, що є запорукою належного його проходження опалювального сезону.
Коропецький комбінат комунальних підприємств.