Оголошення про конкурс на посаду директора Вістрянської ЗОШ.

Дата: 18.05.2021 16:50

Оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади директора Вістрянської загальносвітнньої школи І-ІІ ступенів Коропецької селищної ради.

Відповідно до розпорядження селищного голови №19-к від 18 травня 2021 року "Про проведення конкурсу
на заміщення вакантної посади директора Вістрянської загальноосвітньої  школи
I-II ступенів Коропецької селищної ради" та
 рішення сесії №381 від 14 трравня 2021 року "Про затвердження  Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти Коропецької територіальної громади" оголошується КОНКУРС.

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно  володіють державною мовою, мають  відповідну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст чи магістр, стаж роботи за фахом не менше 1 року,  знання  вимог чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування, знання роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я  голови конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку з відповідними додатками (форма П-2ДС),  ;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня,  засвідчені нотаріально;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2020 рік у  електронному вигляді передбаченою  Законом України «Про запобігання та протидії  корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних).

До заяви також додаються такі документи:

-  копію трудової книжки, оформлену у встановленому порядку;

-  довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Документи приймаються протягом двох тижнів з дати оприлюднення календарних днів з часу   опублікування оголошення про проведення конкурсу.

ВИМОГИ ДО КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

1. Керівником закладу освіти  може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний та психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, вільно володіє державною мовою.
    2. Одна і та ж сама особа не може бути керівником закладу освіти більше ніж два строки підряд (до першого строку включається дворічний строк перебування на посаді керівника закладу освіти, призначеного вперше). Після закінчення другого строку перебування на посаді особа має право брати участь у конкурсі на заміщення вакансії керівника в іншому закладі освіти або продовжити роботу в тому самому закладі на іншій посаді.
    3. Не може бути призначена на посаду керівника закладу освіти особа, яка:

-  за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління майном закладу освіти, галузеву політику і розвиток закладу освіти.

Інформація про подані на Конкурс матеріали розміщується на офіційному сайті Коропецької селищної ради.

Прийом за адресою: 48370, смт. Коропець, вул. Марка Каганця,40 - Відділ освіділу ОКМС Коропецької селищної ради. телефони для контакту: +380675957414, +380963490620